Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Segítséget kérnék! Kompresszor...

Ezszabad kérdése:

Segítséget kérnék! Kompresszort szeretnék vásárolni, otthoni alkalmazásra, kerítés festés, szögbelövés, kerékfújás. A kérdés az ehhez elég egy 25l ami 30-40e vagy kell az 50l?

Figyelt kérdés
Csak alkalmi feladatokra használnám,nem napi szinten!

2019. febr. 17. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
50 l a minimum. Szerintem be kellene tiltani a 25l-40l-es kompresszorokat mert nem bírják és azonnal leégnek.
2019. febr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

"be kellene tiltani"

Léteznek kis légmennyiségű alkalmazások is,melyeknek nem kell írdatlan batár kompresszor,mint pl fogászat,vagy airbrush technika,vagy sima számítógép tisztítás. Ezeket a kis kompresszorokat csendesre tervezik elve hogy a társasházakban is gond nélkül lehessen használni.

2019. febr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fantom83 ***** válasza:

24L tényleg csak airbrush,pc takarítás,kerék felfújás motoron-biciklin,rendes márkát kell választani,és nincs gond.

Nekem Güde volt az első kompresszorom,24L-es,gond nélkül dolgozott.

5 éve Scheppach 50L-es van,szinte napi használatban,gond nélkül megy,imádom.

50.000 alatt picivel,2+2 év garanciával megkaphatja a kérdező.

Csak ajánlani tudom ezt a márkát!

(festésnél ajánlom,h a festékszóró pisztoly alatt a tömlőn közvetlenül legyen vízleválasztó,Extol Prémium kb. 2.000 alatt van)

2019. febr. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ezt ipar szerűen akarod,akkor az 50-es a festéshez kell.De ha csak otthoni a festés és ritkán,akkor a 25-ös 110l/perc légszállítással kínlódva,meg-megállva ,de elmegy.A festéshez kell egy tömlő nyomás szabályozó szelep is a kompresszorra.Ehez max 4 bar nyomás kell,de a légkulcsok,ha ilyen is lesz majd,

azokhoz is 6 bar.Én ezeket figyelembe véve vettem egy 50-est 240l/perc légszállítással.

2019. febr. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!