Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Miért gyártanak nagy erőkarral...

Miért gyártanak nagy erőkarral rendelkező racsnis eszközöket, ha a racsni nem bírja a nagy nyomatékot?

Figyelt kérdés

pl.:

[link]



2019. febr. 25. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert nem ipari felhasználásra ez is megfelel.

(apa megigazítja a gyerkőc kerékpárján a tükröt, meghúzza a cserélhető nyelű hólapát csavarját, stb, erre pont jó)

2019. febr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert így hitványabb egyedek is meg tudnak lazítani olyan csavarokat amit még bír.

A gyártó nem tudhatja, hogy Izom Tibi vagy Ványadt Béla fogja használni, de utóbbinak is meg akarja adni az esélyt. A max. nyomatékot viszont tényleg ráírhatná...

2019. febr. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fantom83 ***** válasza:
Szerintem nem (csak) az a céljuk,h széttépje a felhasználó,és vegyen másikat,hanem például ami az előttem lévő tippekből kimaradt : nem tudsz benyúlni a csavarhoz rövid szárú racsnival,nem éred el,vagy te magad nem tudsz/nem akarózik megkerülni azt a nagy méretű dolgot,amit éppen szerelsz. (lehet az akár egy falnak támasztott 1985-ös kiadású automata mosógép is...)
2019. febr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert át akarnak verni.

Azt ugye te sem gondolod komolyan,hogy egy ilyen gagyi termék kibírja pl. egy berohadt 19-es csavar kihajtását ?

2019. febr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bmeg pedig én is vettem ilyet. De nem gondoltam rá, hogy széttépjem. Arra ott a dugókulcs.
2019. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!