Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Az Aldis Workzone márkájú...

Az Aldis Workzone márkájú csavarhúzókról/bitkészletek jó minőségűek? Otthoni barkácsoláshoz megteszik?

Figyelt kérdés
[link]

2019. febr. 28. 07:53
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Nekem több szerszámom van az ALDI-ból, köztük egy csavarhúzó / dugókulcs / bitkészlet. Német TÜV minősítése van. Az egyes alkatrészek nagyon sokféleképp kombinálhatók és nagyon kellemes vele dolgozni. Összeraktam vele számos IKEA bútort, csináltam sok szerelési munkát az ház / autó / hajó körül. Majdnem, mintha iparszerű használatban lenne. Bírja már sok éve. Szívesen ajánlom másnak is.
2019. febr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan .Én is itt veszem,vagy a Lidl-ben a Parkside a szerszámokat.Kiváló barkács kategória és ár-értékben is kiváló.Lehet terhelni rendesen.
2019. febr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb csavarhúzókészletünk van (de szerintem ebben az XXL-készletben is megtalálhatóak ugyanazok a darabok), jó minőségű, kézreálló. A finommechanikai bitkészletet is tudom ajánlani, ha esetleg érdekel.
2019. febr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégi barkácsoláshoz tökéletes.
2019. febr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Nyugodtan vedd meg. Ár érték arányban verhetetlen (pont mint a Lidl-es). Otthonra felesleges az ipari szerszám.
2019. márc. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11%

Hogy lenne jó minőség? Ezek olcsó tömegcikkek, lakossági felhasználásra készültek. Én is kipróbáltam pár ilyen szerszámot...a tapasztalat azt mutatja, hogy nagyon hullámzik a minősége, tehát nem megbízható.


Válaszolónak írom: Bárminek lehet TÜV minősítése, ez nem garancia a tartósságra/használhatóságra. Ez csak egy plecsni, hogy a termék megfelel néhány biztonsági feltételnek és ez visszakövethető a gyártóig...


Munkahelyemen érvényes TÜV minősítéssel rendelkező teherfelvonók vannak, hetente romlanak el, ennyire van jelentősége a GS/TÜV minősítésnek...



A barkácsolás nem jelenti, hogy vackokkal kell dolgozni. Egyszer vegyél egy jó szerszámot és ha vigyázol rá évekig szogál. Csak az javasol ilyen közértes terméket, aki még nem dolgozott napi szinten ipari szerszámmal és nincs összehasonlítási alapja.


De tudom, mindjárt jön valaki és leírja, hogy ezek az élelmiszerboltok WIHA, FELO és WERA minőségű csavarhúzókat, sőt, ezeknél jobbakat árul, mert haver haverja ilyennel nyomja napi 12 órában és még soha semmi baj nem volt velük, bezzeg az ipari minőség az szar...bla...bla...bla...

2019. márc. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
ez nem tescos meg obi gazdaságos szerszám. sokkal jobb minőségű
2019. márc. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

"ez nem tescos meg obi gazdaságos szerszám. sokkal jobb minőségű"


Még az életben nem volt a kezedben ipari minőség, mert akkor nem írnál ilyet...

2019. márc. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"Még az életben nem volt a kezedben ipari minőség, mert akkor nem írnál ilyet..."


Te milyen márkát ajánlasz akkor az Aldis helyett?

2019. márc. 13. 12:31
 10/13 anonim ***** válasza:
94%

#8: ne legyél korlátolt.

akkus csavarozóból Makitám van. Járt már a kezemben Hilti, Dewalt, Milwaukee meg kék Bosch..

Nyilvánvalóan nem egy kategória a Lidl Aldi szerszámokkal.

De Parkside cuccok minőségre simán a zöld Bosch szint felett vannak, és fele annyiba kerülnek.

Miért vennék egy Hilti véső/fúró gépet 150 ezerért a panelba fúrogatni, ha 15-ért a Lidlis kiszolgál néhány teljes lakásfelujítást is csempeleveréssel villanyszereléssel együtt

2019. márc. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!