Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Colos imbusz csavarral valaki...

Colos imbusz csavarral valaki találkozott már itthon? Van értelme angolszász mértékegységű imbuszkulcs készletbe is beruházni?

Figyelt kérdés

2019. márc. 3. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Amerikai gyártású Fender gitárok nyakmerevítő pálcájának állítócsavarja collos imbusz.
2019. márc. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fantom83 ***** válasza:
100%
Találkoztam,meg is kellett vennem miatta egy egész készletet,egyszer használtam,azóta pihen a fiókban....
2019. márc. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is anno szükségem volt rá egy kütyü miatt. Nekem is kellett vennem egy egész készletet, persze megvettem gondoltam nem árt ha van mert hátha kell majd máshova is. Persze kb 3 alkalommal ha használtam, azóta sem nyúltam hozzá.... Aztán amikor egy ismerősöm járt úgy hogyszüksége van rá, akkor odaadtam neki.
2019. márc. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem jellemző de előfordul. Ruházzál be akkor ilyesmire ha olyan gèpet veszel, amiben van ilyen csavar. Addig fölős, mert talán sosem fog kelleni.
2019. márc. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fantom83 ***** válasza:

Lehet jobban jársz ha kapásból lefúrod a colos csavart,és újra meneteled a furatot a metrikus csavarhoz...

Megúszod a készlet vásárlását!

2019. márc. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!