Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Barkácsolás

A kérdés

Mi azoknak a műanyag vékony és éles pöcköknek a neve, amivel a laptopokat, mobilokat és egyéb elektronikus eszközöket pattintják szét csavarhúzó helyett?

Én eddig mindent csavarhúzóval pattintottam szét, és elég sok helyen megsérült a műanyag.

Keress kérdéseket hasonló témákban: barkácsolás, mobilszerelés, laptop, mobil, notebook

márc. 15. 16:14  Privát üzenet  

A válaszok
Konkrétan ezzel a hülye szóval találsz rá, hogy "mobiltelefon- és tablet szétszedő" készlet. :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 15. 16:58 Privát üzenet
[link]

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 15. 16:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A műszercsavarhúzók fejét hogyan tudom védeni az egymásnakütődéstől?
Az Aldis Workzone márkájú csavarhúzókról/bitkészletek jó minőségűek? Otthoni barkácsoláshoz megteszik?
PZ0 csavarokat hol használnak? Van értelme PZ0 csavarhúzót venni?
A nem precíziós PH0 csavarhúzó alkalmas a laptopon lévő PH0 csavarok kicsavarására? Ha igen, akkor milyen pluszt nyújt egy precíziós PH0 csavarhúzó?
Bizonyos csavarokat nem bírok kézi bitkészletes csavarhúzóval kicsavarni. Van valami eszköz, amibe belerakva a biteket nagyobb erőkart tudok kifejtani?
Szerintetek megérné megvenni ezt a szerszámkészletet?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Barkácsolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!