Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Az ELMŰ (szolgáltató) kicserél...

Az ELMŰ (szolgáltató) kicseréli a 16 A kismegszakítót 25 A-ra régi szekrényben, vagy tényleg új szekrény + új földelés + új tartórúd kell?

Figyelt kérdés

Sajnos a 16 A kismegszakítót sokszor lecsapja, így 25 A kellene.


Van aki azt mondta ELMŰ kicseréli 10 perc alatt pár ezer Ft-ból (vagy ingyen)?


Mások mondták, hogy ma már a régi szekrényhez (1990-es évek, barkácsolt fa) nem nyúlnak, nem szerelik, hanem automatikus új cserét kérnek + új szabvány földelést + új szabvány tartórudat, ami összesen 150 ezer Ft körül lenne!


Mi a tapasztalat?


2019. ápr. 1. 20:49
1 2
 11/12 Fantom83 ***** válasza:

Tudtommal a vezeték csere,tetővas áthelyezés,és a 32A-os megszakító ingyenes.

5 éve volt nálunk minden kicserélve,annyi a különbség a sztoryban h nálunk lakáson belül volt,és van is a villanyóra,tehát nem szekrényben van.

Ami fizetős volt az a lakás elosztó,és a földelés.

(Békés megyei szolgáltató)

2019. ápr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia. Eon terület. 32A ingyenes,de előtte a regisztrált szerelő átvezetékezett az oszloptól a villanyóráig, kismegszakítók,fi relé, új villanydoboz nem kellett. 130 ezer Ft. Én több szerelőtől kértem árajánlatot. Az Eon ügyfélszolgálatán kaptam róluk listát, teló számmal.
2019. ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!