Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Stanley, vagy Ryobi akkus...

Stanley, vagy Ryobi akkus gépek a megbízhatóbbak, illetve strapabíróbbak (jobbak)?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy árkategória, és otthoni barkácsoláshoz, kisebb maszekolásokhoz kellene.

#Stanley #akkusgép
2019. ápr. 6. 05:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem az összes szerszàmom stanley, mert árban jó volt. Mindennel elégedett vagyok. Az akkus gép akksijai két évesek. Nem ütvefúrós. Mostanság tűnt fel, hogy mintha már nem az igazi lenne az akksi, de így is minden munkát rendesen elvégeznek. Szerintem a stanley jó választás. A ryobit sajnos nem ismerem, de az a meglátásom, hogy jó lehet az is. Diy videókban sokszor látom, többet, mint stanley-t.
2019. ápr. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fantom83 ***** válasza:
49%

Pár éve egy karbantartó ismerősöm azt mondta,h az akku hamarabb pusztul meg bármelyik gépen,mint maga a gép,és igaza van.

Olyan gépről még nem hallottam ami hamarabb pusztult meg,mint az akksija.


Azt mondom,h lessed a Lidis akciókat,és vegyél két teljesen egyforma gépet.Akkor is olcsóbban jössz ki,mint egy profi dupla akkus gép (aminek feltételezhetően az egyik akkuja lényegesen gyengébb.Egyik kollégám Milwúúúkit vett dupla akksival így járt,én PowerPlus-t vettem,én is így jártam.Soha többet dupla akkus gépet! )

Két Lidis géppel szerintem haladósabb is a melód,egyikkel előfúrsz,vagy süllyesztesz,másikkal behajtod a csavart,az erő megmarad mindkettőben meló végére.

2019. ápr. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem a második válaszoló nettó irigységből (vagy a hozzá nem értése miatt) ír ilyen rosszindulató kommentet. Azt hiszem neki az életben nem volt még minőségi gépna kezében....
2019. ápr. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

"Olyan gépről még nem hallottam ami hamarabb pusztult meg,mint az akksija."


Saját tapasztalat hogy ez nem igaz...

2019. ápr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fantom83 ***** válasza:
56%

Harmadik válaszolónak:

Tényleg nem nevezhető minőségnek ami nekem itthon van BARKÁCS CÉLRA,de a tapasztalat csere a munkahelyemen megvan,és láttam/kipróbálhattam pár nagy márkát.

Jelenleg ami iparban is naponta megállja a helyét,és azt is volt szerencsém használni az a Würth,csak éppen 100.000be kerül.


De akkor mindenki vegyen azt,amit úgy érez h jó lesz ár/érték/élettartam/pénz visszaforgatás arányában...

2019. ápr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

würth az tényleg jó, de régen a gépeik Bosch-ok voltak, a jóég tudja most ki gyártja, 100-ért vannak már jó gépek nem csak a würth


kérdésre-stanley az b&d egy gyártó, a dewalt is ide tartozik, gondolom a stanley/bleki csoport a b&d barkács, és dewalt ipari közé lőtte be a stanley gépeket. ryobi meg japán, és a millwaukee, aeg, hoover stb csoport tagja. mindkettőt sokan dícsérik, én is csak mások véleményét tudom mondani, viszont ha akksi miatt aggódik valaki, olyan gépet kell venni amihez sokáig lehet pótaksit venni

2019. ápr. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Végül Ryobi akkus gépeket vettem, mert úgy látom, hogy ott sokkal több gép van, amit egyfajta akksival tudok használni.

Remélem nem szívom meg.

2019. ápr. 7. 04:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!