Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Belefúrt valaki a főnyomó...

Belefúrt valaki a főnyomó csövembe?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy nem mindennapi kérdéssel fordulnék hozzátok. Budapesten 110 éves U alakú körfolyosós ház bal szélében lakok (összesen még 3 lakás van alattam), ahol régi, rozsdás a főnyomócső. Sajnos a napokban zuhanyzáskor nagyon különös észrevételeim voltak, gépolaj szagú víz áramlott ki belőle, amitől hőhullámok törtek rám. Lehetséges, hogy addig amíg nem tartózkodtam otthon valaki elzárta a pincében a leágazást és belefúrt a (lakásában a) csőbe? Teknikailag ez kivitelezhető? Nagynyomású szivattyúval adalék anyagokat adagol a csőbe? Ideges vagyok.. nem tudom, hogy mit csináljak... Attól félek, hogy ha elköltözök ott is eljátszák ugyanezt.

2019. ápr. 10. 13:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%

"Nagynyomású szivattyúval adalék anyagokat adagol a csőbe? Ideges vagyok.. nem tudom, hogy mit csináljak... Attól félek, hogy ha elköltözök ott is eljátszák ugyanezt."


Isten látja lelkemet nem akarlak bántani, de neked ugye vannak mentális problémáid? Nagyon gyorsan keresd fel az orvosodat, hogy váltson gyógyszert!


Amit tapasztaltál az azért volt, mert valamikor napközben el volt zárva a víz és ilyenkor egy darabig barnás, vagy vegyszerszagú víz folyik, attól függően, hogy milyen munkálatok zajlottak.

2019. ápr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is épp ezt akartam írni :) Tedd fel ezt a kérdést a pszichiáterednek is, mert nyilvánvalóan paranoid rohamod van.
2019. ápr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Még a főórát sem kell ezért elzárni!

Léteznek direkt ilyen célra megfúró idomok.

A többi miatt irány a doki!

2019. ápr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bolond.. miért ne csinálhatna valamelyik alattam lakó ilyet? Egyébként a fúrás ideje alatt zárhatta el a vizet.. lehet idegesítette, hogy sokat zugatom mert általányt fizetek.. múltkor például ekcémás lettem
2019. ápr. 10. 14:18
 5/30 anonim ***** válasza:

" miért ne csinálhatna valamelyik alattam lakó ilyet?"

És a bepumpált cucc az tudja, hogy csak nálad folyhat ki?

2019. ápr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Igen, mert én lakok a legfelső emeleten.. ez nem egy panel lakás!
2019. ápr. 10. 15:04
 7/30 anonim ***** válasza:
90%

"...Nem vagyok bolond.. miért ne csinálhatna valamelyik alattam lakó ilyet?"


Okés, ha te nem vagy bolond, akkor valamelyik alattad levő a bolond. Lakik elmebeteg alattad?

Ha nem, akkor kizárásos alapon csak veled nem stimmel valami.

Megoldás:

Vegyél vízmintát és vizsgáltasd be!

2019. ápr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Hiába veszek vízmintát, ha pont nem akkor engedi bele a szennyet! Egyébként fizethettek is neki, mivel szegények laknak a házban..
2019. ápr. 10. 15:25
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Minden órában veszel mintát. Egyszer csak benne lesz. Bár az ÁNTSZ - nél is lehet beépített ügynökük. Jobban jársz ha te magad elemzed.

Én a helyedben megjátszanám a saját halálomat és új életet kezdenék Afrikában.

2019. ápr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon lefárasztottál .
2019. ápr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!