Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Belefúrt valaki a főnyomó...

Belefúrt valaki a főnyomó csövembe?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy nem mindennapi kérdéssel fordulnék hozzátok. Budapesten 110 éves U alakú körfolyosós ház bal szélében lakok (összesen még 3 lakás van alattam), ahol régi, rozsdás a főnyomócső. Sajnos a napokban zuhanyzáskor nagyon különös észrevételeim voltak, gépolaj szagú víz áramlott ki belőle, amitől hőhullámok törtek rám. Lehetséges, hogy addig amíg nem tartózkodtam otthon valaki elzárta a pincében a leágazást és belefúrt a (lakásában a) csőbe? Teknikailag ez kivitelezhető? Nagynyomású szivattyúval adalék anyagokat adagol a csőbe? Ideges vagyok.. nem tudom, hogy mit csináljak... Attól félek, hogy ha elköltözök ott is eljátszák ugyanezt.

2019. ápr. 10. 13:47
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
91%

Ez konkrétan elmebetegség. Paranoia, üldözési mánia.

Senki nem fúrt meg semmit, és nem adagol semmit.

Te nem láttad még, hogy egy vízvezetékben mekkora nyomás van, és hogy milyen nehéz lenne abba bármit is adagolni.


A kérdés egyértelműen kitaláció. (Mivel a "felhasználó elmebejos" kitétel nem szerepel a jelentőgombnál.)

2019. ápr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért lett törölve az előző kommentem. A nyomás nem számít, mert külön el lehet zárni azt a blokkot, ami ellátja azt a négy lakást, csak le kell menni a pincébe és el kell zárni a szelepet. Utana kifúrod a csövet szorító bilincset raksz rá, amiből elágazódik egy másik cső, erre rákötöd a nagy nyomású szivattyút.
2019. ápr. 10. 17:59
 13/30 anonim ***** válasza:
94%
Tényleg ennyire kretén vagy? Honnan fogja tudni a bepumpált anyag, hogy csak nálad folyhat ki?
2019. ápr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Onnan kedves Kretén, hogy ha alattam nyomja bele, felette csak egy emelet van, akkor kizárásos alapon nálam jön ki.
2019. ápr. 10. 18:41
 15/30 anonim ***** válasza:
94%

"hogy ha alattam nyomja bele, felette csak egy emelet van, akkor kizárásos alapon nálam jön ki."

Tényleg ennyire debil vagy?

Alatta mi van?

Ha te nemnyitod ki és elkezdi benyomni akkor a kisebb ellenállás irányába fog menni.

Szerinted valaki azt figyeli, hogy te mikor mit használsz?

Kár az OPNIért!

2019. ápr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 bamboochatheone ***** válasza:
100%

Ti ezt nem értitek! Okosvíz van bekötve és ebbe vezették bele a nanotechnológiás bőr alatt ható robotokat.

De amúgy osztom az Afrikában új életet kezdeni ötletet. :)

2019. ápr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondtál mostanában valami csúnyát Putyinra? Mert ez az ő módszerének tűnik...
2019. ápr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Most elképzeltem a kedves kérdezőt, ahogy boldogan issza a vizet odaát.

[link]

2019. ápr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Zárd el az víz órádnál. Tuti nem fog elerni az olaj.
2019. ápr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

#12

"Nem tudom miért lett törölve az előző kommentem."

Nem egy lett törölve, hanem kettő, mert sértegetted a válaszolókat.

A harmadik azért nem lett törölve,mert te "csak" visszasértegettél.

2019. ápr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!