Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen forrasztópákát vegyek?

Milyen forrasztópákát vegyek?

Figyelt kérdés
A hobbim az akvarisztika és az interneten olvastam sokféle leírást arról, hogy hogyan lehet készíteni világítást az akváriumhoz led szalagokból. Még nem barkácsoltam, de most kedvet kaptam, hozzá és szeretném az internetes leírások alapján megcsinálni. Erre a célra milyen forrasztópákát vegyek?

2019. ápr. 20. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Semmilyent.

Vegyél csatlakozós led szalagot.

[link]

2019. ápr. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fantom83 ***** válasza:

Nekem 3 fajta forrasztópisztolyom van.(pákát nem veszek többet)

Ha jól emlékszem egyik magyar,másik román,a harmadik eredeti dobozában orosz.Mindegyik egyformán jól teljesít(évente 1-2 alkalommal használom),de az oroszt csak a holttestemen át! xD

Bolhapiacokon nézz körül,1.500-2.500Ft körül jókat kapsz.

Ha újonnan akarsz venni,akkor az árban húzósabb 8.500Ft+szállítás a klasszikus (állítólag nagyon megbízható) Cseh gyártmány.

2019. ápr. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bamboochatheone ***** válasza:

Ha csak ennyire kell neked a páka akkor ajánlom a keddtől a LIDL-ben kapható akkumulátoros forrasztópákát. 4999 Ft és bárhol, bármikor használhatod zsinórok nélkül kb 1 órán keresztül.(folyamatos használat mellett)

[link]

2019. ápr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ehhez páka. Vannak szerelhető csatlakozók, èn is azzal csináltam.
2019. ápr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Vegyél Wellert!
2019. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb szabályozható forrasztóállomások lesznek a jók neked szerintem. De egy pillanatforrasztót is fontolóra vennék. Mielőtt elvérezne a projekt az első tíz percben: vegyél réz dörzsit valamelyik 300-as boltban, azzal fogod pikkpakk megtisztítani a pákahegyet használat közben, és kelleni fog forrasztógyanta (rendes fenyőgyanta tisztítva), hogy a kábelvéget gyanta és ónos pákavég közé rakva egy pillanatra befussa a rezet az ón. Na igen, fél mm alatti puha forrasztóón is kell.
2019. ápr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tototolk válasza:
Én az obiban vettem meg a legolcsóbbat és meglepően jól működik a Páka forrasztó trambulin már nyákot kábeleket ledszalagokat vele. Tudom ajánlani. Barkács célra tökéletes!
2019. ápr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tototolk válasza:
*forrasztottam
2019. ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!