Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szerintetek is 3/8 as flexibil...

Szerintetek is 3/8 as flexibilis cső látható a képen?

Figyelt kérdés

Szerintem igen, a biztonság kedvéért teszem fel a kérdést. Centivel (sajna csak merev mérőszalagom van) 40 cm hosszúnak mértem. Szerintetek is annyi?

[link]

[link]

[link]



2019. máj. 6. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Én erről a képről meg nem mondom :)


A sarokszelep fal felőli oldalán kell lennie a méretjelölésnek. Egy tükörrel meg tudod nézni.


A hosszra a kép alapján max 20 centit mondanék (nincs szemmértékem), de ha 40-et mértél, akkor annyi. Egy madzagot végigvezetsz a cső mentén, aztán megméred a madzagot.

2019. máj. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A képet mutatod egy jobb(NEM barkácsbolt)vízszerelési boltban,-ott a sarokszelep tipusa alapján tudni fogják!

Nekem 2 felső tartályom is van,az egyik Dömötör,a másik Geberit,de mindkettőn fél collos a bemenet.


Véleményem szerint fél col//3/8 BB-s.


Ha az a csempe 25x35-s,akkor 40 hosszú lehet a flexi.


(rá kellene verni a burkoló elftárs kezére,ahogy a sarokszelep alatt a csempét kivágta!)

2019. máj. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. Köszi a választ. Egy Laguna alsó tartályom van. azért kéne új bekötőcsövet venni, mert meg van már törve, és emiatt lassan tölt a tartály. Pillanat megnézem a sarokszelepen.
2019. máj. 6. 13:12
 4/6 A kérdező kommentje:
A nejem varrósládájából a papírmérőszalaggal megmértem, nem is 40 hanem 50 cm.
2019. máj. 6. 13:24
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy 2 wcm van, a másikhoz jó volt az a cső, amit gyárilag adtak hozzá. Az hány colos?
2019. máj. 6. 13:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül 3/8-os volt mindkét vége, sikerült vennem egy új, fél méteres csövet. Már megfelelő sebességgel tölt a tartályom.
2019. máj. 6. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!