Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kínai fűkaszák közül melyik a...

Kínai fűkaszák közül melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Tudom hogy 1sem minőségi ezek közül.

De nagyon sok van ebben a 30ezres kategoriában.

Melyik márka amelyik használhato?



2019. máj. 30. 04:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Viszonylag kicsi vagyok, nekem a Bavaria bbc43 bevált. Rövidebb a szár, a 43cm3 meg azért elég ütős.
2019. máj. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is bavaria bbc43 van,harmadik éve használom 400n2 kaszálására és eddig hiba nélkül működik!40-es keverék kell hozzá ebből gondolom,hogy jobb minőségű lehet mint az többi olcsó kínai!Azokba 25-ös keverék kell!Megérte nekem a 35.000ft-ot!
2019. máj. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Demon piacon 26 E. 4 éve használom. Nem egy profi cucc természetesen, de ilyen olcsón szerintem ez a legjobb.

Vagy ha kicsivel többet is szánsz rá, akkor Fuxtec, annak nagyon jó a motorja, bár a többi része annak is sima kínai.

2019. máj. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy John Gardener 49 köbcentis amit idén vettem 35-ért de még csak kicsomagoltam párszor megvizslatni, mutogatni a cimboráknak amíg a korábbi Tesco-s "fűkasza" márkájú szintén kínai gép működik. Ez 22-ezer volt anno 8 éve.
2019. júl. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!