Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Elektromos fűnyíró motor...

Elektromos fűnyíró motor tengelye nem forog. Érdemes javíttatni?

Figyelt kérdés
A fűnyíró 20000 forint volt. Szétszedtem mert nem csinált semmit. A villanymotor tengelyét kézzel nem tudom megmozdítani. Érdemes vele foglalkozni vagy dobjam ki?
2019. jún. 2. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószinű tönkre ment a csapágy .Kérdés még hogy elektromosan is nem e híbásodott meg .

Ha úgy is,akkor nem hiszem,hogy megérné javittatni .

2019. jún. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fantom83 ***** válasza:

A gépet 20 éve vetted 20.000-ért újonnan,vagy most vetted kéz alól használtan ennyiért?

Egyáltalán te használtad-e,és ha igen milyen módon,mik voltak a tapasztalatok,füstölt,visított-e a csapágyazás? (valami infó,h merre gondolkodjunk)

Egy típusszám,vagy pár fotó nem ártott volna a gépről,h képben legyünk a géppel kapcsolatban...


1300W-os Honda fűnyíró most 20 ezer+szállítás újonnan,szerintem az már elfogadható így ránézésből.

2019. jún. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Két éve vettem újan. Black&Decker. Füvet nyírtam volna,de nem indult el. Kicsit füstölt.
2019. jún. 2. 17:38
 4/4 Fantom83 ***** válasza:

Olyan messzire dobd el,h soha ne találd meg!

Kuka az egész!

2019. jún. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!