Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyik a jobb márka? A hecht...

Melyik a jobb márka? A hecht vagy a parkside?

Figyelt kérdés
2019. jún. 7. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Hecht. A Parkside csak matrica, a minőség ingadozó.
2019. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
72%

Parkside


Járt már nálam nem egy parkside termék, és még fog is.

Igazán minőségi termékeket gyárt.


Hecht egy gané. Hoztak hozzánk ismerősök egy funyirot javításra, de már a tervezoasztalon hulladék volt...

2019. dec. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Hecht az hulladék, nekem olyan fúróm van 1065-ős de be tekertem vele 6-csavart és elkezdett füstölni.


A tokmány is olyan gyenge minőségű a tokmanykulcs elnyelte gyakorlatilag.

2020. febr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A Parkside és Workzone termékeket meg a Einhell gyártja tudtommal kisebb módosításokkal.


Más ismerős is pórul járt a Hech-t überkirály menő olcsó termékeivel, fűnyírót rátolta a betonra és elhajtott a motor tengelye, még ékszíj is volt egy kis 1000w szarba.


Ha olcsó gépet szeretnél akkor Scheppach termékeket ajánlom, most vettem egy kompresszor itt ajánlották és teljesen jó. Másik kedvencem a Graphite akkus termékek 18v tól, begyár jó gépek és olcsók viszonylag.

2020. febr. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Nekem a Parkside szalagfűrészem hátuljára rá van írva hogy Scheppach.

A többi cuccom is mind Parkside, legtöbbre az van az aljára írva hogy "Grizzly Tools Germany". Ja, és egyik se romlott még el sose, igaz, nem is erőltetem barom állat módjára, mint egy két ismerősöm, akiket látok gépekkel "dolgozni".

2020. júl. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem a parksaid az a sheppach al márkája
2020. júl. 29. 21:40
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Gépfüggő, hogy éppen honnan rendeli be a LIDL a termékeket, a legtöbb Scheppach meg Grizzly, de nem érné meg nekik szerintem sz@rt árulni, mert a németek, csehek, britek is ugyanezeket a termékeket kapják, és ha mi magyarok szeretjük is a sz4rt, ők tuti reklamálnának meg szétperelnék az áruházat. Annyi, hogy nem ipari "professzionális" cuccok ezek, hanem otthoni barkács kategória, így valóban nem arra vannak tervezve, hogy valaki napi 8 órában falat véssen velük - de ésszel használva hibátlan.
2021. ápr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, a Parkside azzal Lidl gép cuccok valóban a Scheppach almárkája.


Nekem akkor esett le, mikor feltűnt, hogy ugyanúgy néz ki a 20v behajtóm mint a Lidl -ős szintén 60nm tudó 18v-os behajtó csak más színű.



Kicsit csalódtam... benne egyébként minőségileg a behajtóm meg egy szar, de megérte az 54 ezrét szerintem. A fogantjúja amit adtak hozzá az eltört a másik rész ahol fogod az meg esik ketté a nagy csavaroktól.

2021. máj. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!