Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi a véleményetek erröl a...

Mi a véleményetek erröl a furógépröl?

Figyelt kérdés

[link]


Árukeresőn nézve más boltokban 50-60k-ba kerül.


Fát,vasat esetleg falat szeretnék fúrni vele illetve csavarozni.



2019. jún. 20. 17:31
 1/8 A kérdező kommentje:

vagy esetleg?


[link]

2019. jún. 20. 17:47
 2/8 A kérdező kommentje:
Most itt levannak akciózva
2019. jún. 20. 17:47
 3/8 anonim válasza:
Mert ez outlet. Gondolom kicsit sérült, azért ennyivel olcsóbb.
2019. jún. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jah, értem. És mit gondolsz a fúrógépekröl?
2019. jún. 20. 17:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Hitachi jó gépeket gyárt, de valami oka csak van, amiért olcsón adja.

Régen vettem én is érték csökkent gépet. Az akkumulátorban a hővédelem vacakolt. Állandóan villogott a "túlmelegedett" lámpa, de attól még lehetett vele dolgozni.

2019. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

eredetileg az outletek kifutó termékeket árultak, de ma már egybe forrt az olcsó áruk boltjával

A szerszámoutlet(akmé kft) egyáltalán nem sérült cuccokat árul. Vadonat új garis cuccaik vannak, néha meglepően olcsón, persze vannak kifutók is de azok is sérülés mentes új gépek.

2019. jún. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kérdésedre:

hitachi remek gépeket gyárt, de ha falat is akarsz fúrni ütve csavarozóst vegyél.

2019. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem:

Veszünk egy olcsóbb akksisat,(nem tudom,otthoni barkácsolásra minek vajon a 2 akksi?)


Veszünk egy "rendes" fúrógépet is,hisz az akksis 1250-s fordulata nem mindenre elég,sőt...

Legyen benne ütvefúró fokozat is,azt a pár~tíz lyukat évente téglába símán tudja.

2019. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!