Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a hegesztőről megéri megvenni esetleg valakinek valami tapasztalat?

Figyelt kérdés
[link]
2018. febr. 28. 00:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát egyből kérdéssel válaszolnék. Mire kell?

Ha csak otthonra 1x-1x akkor szerintem túlzás. Oda a Tesco-s STRAUS is tökéletes (harmad ennyiért, ha kifogod). Igaz annak nem 250A a csúcsa, "csak" 180, és a bekapcsolási ideje 60% 180A-on, de eddig még rohangálós 4kilósnak tökéletesnek bizonyult, és vigyázva rá (pl nem flexelsz bele) hobby felhasználásra tökéletes. Nekem 6 hegesztőgépem van, és véleményem szerint nem csak hobby szinten hegesztek, és ez a kis TESCO-s még sose hagyott ott (mondjuk mindig vittem tartalékot is:D)

Maga a MASTROWELD elég jó márkának számít. Ennyiért (vagy egy kicsit többért) én inkább olyat vennék ami DC TIG is egyben (és persze tudja az MMA-t is). Persze ha kell a 250A (és a hálózat is bírja), és tudod, hogy neked csak MMA kell akkor szerintem jó választás ez a márka.

2018. febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!