Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi a neve ennek a fajta rolónak?

Mi a neve ennek a fajta rolónak?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy van e valami speciális neve, de arra gondolok, amikor nem az ablakra van rögzítve, hanem a párkányra meg a ablak feletti fal részre.

Ha nem érthető megpróbálok képeket is betenni majd, a munkahelyemen jelenleg is ilyen van.


Emögött pl ki lehet nyitni az ablakot úgy is, hogy árnyékol illetve nem látnak be este az éfő lámpa mellet ez volna az értelme például.



2019. júl. 23. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Roletta,vagy árnyékoló.

[link]

2019. júl. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos amit linkeltél azokat megnézve a találtok 99%-a ablakra szerelhető cuccos látható. Szóval nem ennyi a neve, hogy roletta.


Amúgy nekem köríves azablak felső részére ezért nem lehetne az ablakra szerelhető megoldással vagy kinyitni az ablakot vagy ha a körívre nem teszek akkor meg túl világos marad alváshoz :(

2019. júl. 23. 12:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Zsalugáter?
2019. júl. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Zsaluzia?
2019. júl. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Redőny.

A párkányra nincsen rögzítve.

2019. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szimpla vagy dupla ablak van? Régi- vagy újépítésű?
2019. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szimpla ablak, nem zsaluzia meg zsalugáter, mert azok kívülről vannak felrakva. Reluxa ez csak nem az ablakhoz van rögzítve, hanem a falhoz meg a párkányhoz. Majd otthonról rakok fel képeket, hogy hogyan is néz ki pontosan. Korábban én sem tudtam, hogy létezik ilyen csak a jelenlegi munkalyemen láttam először.
2019. júl. 23. 16:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó, várjuk.
2019. júl. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!