Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tudtok olyan vezeték nélküli...

Tudtok olyan vezeték nélküli csengőt, aminek két vevőegysége van, bentre egy konnektorba dugható, a kertbe egy elemes övre tűzhető, és nem kell elem a csengőgombjába?

Figyelt kérdés

Külön-külön találtam. Van olyan, aminek két vevőegysége van, egyik elemes, másik konnektoros, viszont a csengőgombjába elem kell. Illeve van olyan, aminek a gombjába nem kell elem, két vevőegysége van, viszont ott mind a kettő vevőegység konnektoros.


Szóval már majdnem megvan. Tudtok esetleg olyat, ami ezeket egyben tudja?



2019. júl. 28. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:

"nem kell elem a csengőgombjába"

Na ilyet nem fogsz találni, (vagy "vezetékes" a gomb is)

2019. júl. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésre kérdés.....

Ha a nyomógombba nem kell elem,akkor még is mi működteti?

Nem értem.

Beépített akku van benne,vagy napelemes,vagy mi?

2019. júl. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ahogy írtam a kérdés szövegében, ilyen van, aminél nem kell elem a gombba. Ez nem probléma. A probléma annyi, hogy annál nem hordozható az egyik jelző. Mind a kettő konnektoros:


[link]

2019. júl. 28. 21:58
 4/4 A kérdező kommentje:
Szóval ez már majdnem olyan, már csak az kellene, hogy az egyik jelző hordozható is legyen. Olyat is találtam, de annál meg elem kell a gombba sajnos, amit szeretnék elkerülni, hogy arra se legyen gond.
2019. júl. 28. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!