Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fehércement helyettesítheti a...

Fehércement helyettesítheti a vakolatot és a glettet?

Figyelt kérdés

láttam h fehércementet kívülre és belülre is nagy építkezéseknél is használhatják. pl: kültéri lépcsőket stb.


sajnos kilyukadt a radiátorom és feláztatta a falat. nem engedtek el nyári szabira és munka mellett nem tudtam állandóan felmosni-hiába raktam alá bármit is.


szóval vakolatustúl beázott. leverődött. aztán tesóm levakarta. mondta h szerinte drága lenne vakoltatni és gletteltetni is.


a fehércement megoldáson gondolkozom.


vagy szernitetek mennyibe kerülne vakoltatni és gletteltetni a falamat???


nem centizgettem s nem is értek a négyzetcentikhez.

kb. úgy négy karnyújtásnyi-"ölelésnyi" falat kellene vakoltatni és gletteltetni.


bár a fehércementgetés tetszik--de nem tom h mi lene a jobb megoldás. a szomszédok miatt amúgyis nagyon repedezett volt az a fal és még a többi falam is.

de nem tudom.


köszi a válaszokat és véleményeket.



2019. aug. 5. 21:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

"Fehércement helyettesítheti a vakolatot és a glettet?"


Nem.

2019. aug. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!