Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a nagy meleg ellen?

Mit tehetnék a nagy meleg ellen?

Figyelt kérdés

Halihó!

Tegnap este nem aludtam, nem bírtam. Pedig egész nap redőnyök lennt vannak. Légkondícionálóót nem engedhetünk meg magunknak.:S A ventillátor pedig csak nem mehet egész éjszaka...Ti mit tesztek éjszaka a nagy meleg ellen?


Köszi válaszaitokat.


2010. júl. 14. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
miért ne mehetne a ventillátor egész éjszaka?
2010. júl. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Én is egész éjjel nyomatom a ventillátort. Nem fogyaszt sokat.
2010. júl. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Elvileg ha az ember úgy alszik el hogy megy a ventilátor reggel fájhat a szeme a huzat miatt :$
2010. júl. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hááát, nem tudom. Én úgy tűnik, hogy csukott szemmel alszom. Lehet, hogy más nem...
2010. júl. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azthiszed, hogy poénos vagy?
2010. júl. 14. 13:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Napközben minden ablakot besötétítünk, az ajtókra vizes lepedődarabokat teszünk. Amikor már hűvösebb van, kereszthuzatot csinálunk. Éjszaka nyitott ablak mellett alszunk. Nálunk szinte soha nem mehet a ventillátor, mert a lányom szeme begyullad tőle.
2010. júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Este 8 és reggel 6 óra között nyiss ki minden ajtót, ablakot és ha teheted kívülről az ablak elé tegyél egy ventrillátort, ami küldi be kintről a hűvösebb levegőt.
2010. júl. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van, feltéve, ha szereted ha csípkednek a szúnyogok...
2010. júl. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nálunk egész éjjel megy a ventilátor, és még semmi bajunk nem lett tőle. inkább legyen kicsit több a villanyszámla, minthogy megbolonduljunk ebben a melegben.

tulképpen 24 órán keresztül megy, kivéve, mikor nem vagyunk otthon.


oszcillálóra kell állítani, és akkor nem csak 1 felé fújja a levegőt.

2010. júl. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!