Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyi a havi bevételed,...

Mennyi a havi bevételed, kiadásod?

Figyelt kérdés
Most költöztünk, sajnos új munkát kell keresnem ez miatt, egyenlőre párom fizetéséből élünk meg a kisfiúnak után jár még gyes+családi pótlék. Eddig nem számolgattam, de most nagyon oda kell figyelnünk, próbàlok spórolni. 300 ezer a havi bevételünk jelenleg kb.

2019. szept. 5. 21:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Ez saját ház már, így albérleti díjat nem kell fizetni már, hitel nélkül vettünk házat
2019. szept. 5. 21:42
 2/5 mindentudó99 ***** válasza:
84%

300 elég 3 embernek simán. Egyébkét tök mindegy k8nek mennyi van

Millió élethelyzet mind mas és más. Két embernek étszáz elég . Van olyan par aki meg 500 ból.is alig jön ki.

2019. szept. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mindentudó99 ***** válasza:
Kétszáz
2019. szept. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ketten együtt kb. 400 ezret keresünk, de én most táppénzen vagyok terhesen. De saját házunk van, hitelt nem fizetünk semmire. Egyelőre még ketten vagyunk, mi is nagyon spórolunk, meg alapból nem vagyunk nagy igényűek, nem költünk extra hobbira, és nyaralásra. Csak kaja, kocsifenntartás, házfelújítás, meg ami majd a babának kell, lassan most már azt szedegetjük össze. Nem élünk rosszul, csak számolgatni kell, és odafigyelni vásárláskor.
2019. szept. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Akár én is írhattam volna ezt a kérdést. Pont ugyan ezért kerestem rá a spórolás szóra :) Ugyan ennyi a havi bevételünk és ebben a hónapban írtam minden forintot. Mi most nullára futottunk ki, mert a fiúnk kinőtt egy csomó ruhát, a cipőjét és az én őszim is tönkrement, családi ünnepet tartottunk, fogorvoshoz kellett járnom és még családilag le is betegedtünk. Nálunk autó nincs, arra nem költünk és hitelmentes a lakásunk. Semmi extra hobbink nincs és étteremben sem ettünk. Bevásárlás, otthon főzés van és sok-sok játszótér, nagy séták.
2019. okt. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!