Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha két 22 éves összeházasodik,...

Ha két 22 éves összeházasodik, akkor mennyi az az összeg amennyit megyei jogú városban összesen össze tudnak szedni ahhoz, hogy házat vegyenek?

Figyelt kérdés
Szocpol, Fészekrakó, Letelepedési, stb...
2008. nov. 15. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Tudtommal nem jár pénz a házasságért..
2008. nov. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Azt tudom, de nem az volt a kérdés, hanem az, hogy mit vehetünk igénybe?
2008. nov. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
61%

Tisztelt első válaszoló! Szerintem nem a "házasságért" volt a kérdés, hanem HA össze házasodnak.

Kérdezőnek: ha összeházasodtok, és úgy döntötök, hogy gyereket vállaltok, akkor kérhettek szocpolt, gyerekenként x-összeget, a fészekrakóról érdeklődni kell, mert ezt pontosan nem tudom.

2008. nov. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

az önkormányzat fiatal házasok cimen 1 millio forintot amit nem kell vissza fizetni, tudom mert most kaptam, és ezt 35 éves korig lehet igénybe venni.


18 éves

2008. nov. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Melyik városban adnak 1millió vissza nem fizetendő támogatást? Régen valóban volt fiatal házasok kölcsöne stb... kamatmentes támogatás, de 1millió? és még vissza se kell fizetni?
2008. dec. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!