Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Barkácsolnék valamit. Milyen...

Barkácsolnék valamit. Milyen ötleteitek vannak?

Figyelt kérdés

Neki szeretnék fogni valamilyen kézimunkázásnak, de nincs ötletem. Segítsetek :) Mit ajánlotok?

20/L


2010. júl. 14. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én épp falvédőt hímzek a gyerekszobába. Bár tudnál segíteni, mert elég lassan megy:))
2010. júl. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én most kezdtem kötni és horgolni. Eddig nagyon tetszik, megnyugtat. Aztán majd meglátjuk, mire jutok vele. Mondjuk ha olyasmit akarsz, ami anyagilag is megéri (tehát el tudod adni az általad készített dolgokat haszonnal), akkor ne ezeket válaszd! Próbálkozhatsz gyöngyfűzéssel, varrással, stb.-vel.


Nézz szét a [link] weboldalon, sok kézimunkával kapcsolatos klub van, érdemes regisztrálni. Ott kaphatsz a tagoktól mintákat, leírásokat, segítséget.

2010. júl. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már egy hete kész a szúnyoghálóajtóm váza.Kellene csiszolni,festeni,rálőni a hálót,rászögelni a takarólécet,de a dög melegben nincs kedvem,lámpafénynél + nem olyan az ! Jöhetnél segíteni !
2010. júl. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!