Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki mit tud arról, hogy várható...

Ki mit tud arról, hogy várható-e bármilyen intézkedés azzal kapcsolatban, hogy Kőbánya-Óhegy lakóépületei felett tavaly ősz óta elviselhetetlenül megnőtt a repülőgép-forgalom?

Figyelt kérdés

#repülő #Kőbánya #X. kerület #Óhegy #repülőzaj #repülő forgalom
2019. szept. 16. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogyne.

Bezárják Ferihegyet.

OTP átveszi BUD helyét.

Sok betűt nem kell cserélni a papírokon.

2019. szept. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elvileg most van vmi hülyeség, hogy este vecsés felől szállnak le és fel is, a megoldás az éjszakai bezárás lenne, ha frankfurtban meg lehet tenni ,akk itt is
2019. szept. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Arra nem tudom mi a helyzet. Én zuglóba járok egyetemre, szerintem az borzalmas. Nyitott ablaknál konkrétan nem lehet odafigyelni az előadásra, mert 5 percenként elmegy fölöttünk egy repülő. Baromi hangos. Annak ellenére, hogy megértem a problémát, én nem gondolom, hogy lenne erre bármilyen megoldás is azt leszámítva, hogy nem költözik az ember ilyen helyre...
2019. szept. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!