Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van egy Ferroli kazánunk,...

Van egy Ferroli kazánunk, mely nyomásproblémára panaszkodva nem kapcsol be, pedig jó a nyomás. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Pontos típus: Ferroli Domiicompact F24.


A kazán a termosztát bekapcsolása után hirtelen bekapcsol, majd kikapcsol (először csak "normál üzemet jelez", majd az eco el kezd villogni (középső sárga). Használatija szerint nyomásprobléma:

Van 3 db nyomásjelző a kazánnál. Mindhárom 1,5-2 bar között van, feltöltöttem, gondolván ez a probléma oka. Szivattyút kikapcsolom, akkor a nyomás vissza esik az egyiknél.


Melegvíz is róla megy, az működik, habár a jelzés után kb 5perc múlva lesz ismét vizünk. (Gondolom ekkor "reseteli" magát, hogy fogadja a melegvíz jelét)

A levegő az összes radiátornál ki lett engedve, illetve próbáltam a padlófűtés letekerésével, de nem lett jobb a helyzet.


Tervben van, hogy hívunk gázszerelőt a napokban, csak probléma, hogy az ismerős gázszerelők közül egy nyugdíjba vonult, egy meghalt, egy meg milliárdos lett.


Valakinek ötlet? (Semennyire nem értek hozzá, a hétvégén szedtem össze egy minimális tudást a gáz/termosztát témában...)



2019. okt. 6. 22:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Mielőbb szólsz szerelőnek mert valószínűleg heteket kell majd rá várni de mivel sokan kezdenek most fűteni és jönnek elő a hibák így az is lehet, hogy 1 hónapot is várni kell rá.
2019. okt. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!