Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Radiátor melegítése, lehetséges?

Radiátor melegítése, lehetséges?

Figyelt kérdés

Iskolában a radiátor ahol szoktam ülni le van korlàtozva. A radiátor fej maximumra van állítva de még csak langyos se. Valszeg központi termosz van lekorlátozva.


Az a kérdés hogy csak ezt az 1 testet tudom e melegíteni? Esetleg ha öntenék hozza vizet? Vagy lehetséges ez?

Szétfagyunk az iskolában.



2019. okt. 8. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Szóljatok a kazán fűtőnek,dobjon már pár lapáttal a tűzre .

25 fokos vizzel nem lehet fűteni,meleget csinálni .

Ahhoz min.40 fokos kell.A padban nincs akkora test mozgás,amivel a test hőjét pótolni lehetne .

A kazán hőmérséklet érzékelője is nagyon alacsonyra van állítva.

Reklamáljanak a szülők,mert ha gyerekek betegek lesznek ,nem lesz ki iskolába járjon .

2019. okt. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, szóljanak a szülők az iskola-igazgatónak.
2019. okt. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szoltam, elvileg feljebb vettek de szerintem csak ugy mondtak hogy ne panaszkodjon a hulyegyerek.

10/6 gyerek kabátban van. A kurv anyjukat

2019. dec. 28. 01:17
 4/5 anonim ***** válasza:

"Esetleg ha öntenék hozza vizet?"

:-O :D :-(

2020. márc. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, öntöttem és láss csodát, melegebb lett, mivel nem a hőfokkal volt gond késöbb rájöttem, hanem a testben nem volt elég viz, pontosabban csak a radiátor aljában volt viz és ezért nem fütött megfelelően.
2020. márc. 13. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!