Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyire rossz szokás az ha...

Mennyire rossz szokás az ha hosszabb időre megyek el otthonról akkor lekapcsolom a hálózati elosztót?

Figyelt kérdés
Kb napi 1x kapcsolom be és ki de erősen elgondolkoztam azon,hogy erről le kéne szokni mert már 2 olcsóbb elosztót fogyasztottam el az elmúlt egy évben.Szeretnék minőségben jobbat és megbízhatóbbat venni, amit mondjuk nyugodtabb szívvel hagyhatok bekapcsolva és nem kell azon aggódni,hogy mi lesz ha hazaérek.:D

2019. okt. 9. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha hosszabb távra (nyaralás) megyek el, én is lekapcsolok minden KISelosztót ami nem szükséges, de a fagyasztónak, hűtőnek nem lenne jó (és nem tenne jót!) ha azok is le lennének kapcsolva.
2019. okt. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem egy nyolcas elosztóm van, igazából PS4,hangfal,asztali lámpa,venti,töltő ezek voltak rádugva.
2019. okt. 9. 13:03
 3/5 P.O.C. válasza:
53%

Hát én mióta csak számítógépem van lekapcsolom minden nap végén, vagy ha elmegyek ottholról. Vagyis több mint 20 éve. Sosem volt belőle bajom.


Igaz az elosztóm nagyon jó minőségű. Német gyártmányú DEHN. Még bírja a kapcsolója.


Miért gondolod hogy rossz szokás lenne?

2019. okt. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig halálra idegesítem a férjemet azzal, hogy mielőtt elmegyek a házból, mindent kihúzok a konnektorból, nem elég hogy az elosztó le van kapcsolva (kivétel: az ő számítógépe, hűtő, fagyasztó)
2019. okt. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van fi-relé, tök alaptalan lekapcsolni mindent.
2020. okt. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!