Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Harlekin katica invázió...

Harlekin katica invázió másnál is van? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Ezrével özölnötték el a falakat, az abalakon jönnek be, ellepték az ablakokat, plafont. Sajnos régi a ház és a repedésekn is bejutnak.


Már mindenbe belemásztak, az előbb meg is ittam egyet, mert nem vettem észre a pohárba és ráöntöttem az italt...

Kibírhatatlan. Az nem megoldás, hogy nem nyitsz ablakot, mert bejutnak a repedéseken, ablaknál, falban.


2019. okt. 13. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
mit nem adnék egy ilyenért a büdöspoloskáink helyett...
2019. okt. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Legalább olyan büdös, hiába mososd a kezedet is. Legalább százezrével jönnek... Egyre több...
2019. okt. 13. 18:20
 3/11 anonim ***** válasza:

Tegnap 5 percet időztem a postással a kapuban, ha nem volt rajtam 5-10 Harlekin és ugyanannyi poloska, akkor egy sem.

Úgy kellett kis söprűvel kotornom magamról, hogy be tudjak menni a lakásba. (Pest megye, pesti oldal)

2019. okt. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Felhőben szállnak, mindkettő vegyesen.
2019. okt. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy darabot se láttam eddig, poloska van, nem sok. Budapest.
2019. okt. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Vas megye, kisfalu, erdőszél
2019. okt. 13. 18:36
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
3-4 éve voltak errefelé sokan, szabályos felhőben vonultak egyszer. Tavaly meg idén szinte eltűntek, már megint többet látok hétpettyest. Heves megye.
2019. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

3éve ilyenkor jönnek, poloska katica vegyesen, porszívó, naponta porszívózok ki több százat/ezret az ablakok réseiből, de vigyázni kell ezzel is, tapasztalatom szerint a porszívóban elkezdik a váladékukat nyomatni, es annak a szagára meg mégtöbben jönnek...

+ Mászó rovarok elleni sprével vastagon be van fúlyva minden ablak körbe az illesztésnél... Használ, mert egész nap hallom ahogy kopognak az ablakpárkányon a leeső döglött katicák...

Az első igazi fagyokig menekülnek a meleg helyre ..

És akkor most a horror!

Tavalyi tapasztalazom alapján, melegen ajánlom éjszakára alvás közbente füldugó használatát... 2 kis dög mászott be a fülembe tavaly.

2019. okt. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk is rengetegen vannak, új nyílászárók vannak de a király szunyogháló oldalán is be tudnak mászni... napi 15x megyek körbe a kislapáttal/seprűvel kipaterolni őket... a legrosszabb, hogy kint rámszáll és így hozok be egy csomót.
2019. okt. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálunk egyetlen darab nincs. Baranya megye. Büdös bogár viszont annál több! És folyton jönnek be a lakásba.

Régebben rendszeresen jártam dolgozni Vas megyébe. Ott láttam én is ilyen katicákat.

2019. okt. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!