Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a teendő abban a helyzetben...

Mi a teendő abban a helyzetben, hogyan lehetne megállapítani a tolvaj kilétét, ha az a gyanú, hogy valaki lopja a postaláda tartalmát?

Figyelt kérdés
Pár hete kissé felfeszítve találtam a bal alsó sarkát, amit visszanyomtam, de akkor nem tulajdonítottam neki nagyobb jelentőséget. Most már viszont több napja nem jönnek meg az előfizetett napi újságok, a kézbesítő szerint bedobásra kerültek, sőt, a villany, biztosítás és egyéb csekkeknek is már meg kellett volna érkezniük. A postaláda egy normál négyemeletes társasházban van a földszinten a többi lakóéval együtt. A házban csak normális emberek laknak (többségük nyugdíjas), nem nézném ki egyikükből sem, hogy ilyesmire fanyalodnának.
2010. júl. 17. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Nekem így hirtelen egy gondolatom lenne. Pénzszállítók használnak festékpatront, ami felrobban, ha illetéktelenek próbálják kinyitni a szállítmányt, befestve a pénzt és a tolvajt, lemoshatatlanul. Na valami ilyesmit kellene berakni egy vastag borítékban a postaládádba, megcímezve, mintha te kaptad volna. Utána meg könnyen felismerhető lesz a tolvaj :)

Hogy hol lehet ilyenhez hozzájutni, hogy működik, nem tudom. Csak egy gondolat volt.

2010. júl. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nem tudom, mi az az összeg, amit erre szánnál. Egy rejtett, vezeték nélküli (éjjellátó) kamerát kell felszerelni aminek a felvételét hdd-re mented. Így felveszed a tolvajt, akit utána fel is jelenthetsz.
2010. júl. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
220,vagy380 !...Aki reggel a láda alatt fexik,na ő (volt) a tettes !
2010. júl. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!