Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti miből szoktatok begyújtost...

Ti miből szoktatok begyújtost csinálni? Valami tuti ötlet?

Figyelt kérdés
Ami nem tartalmaz műanyagot
2019. nov. 15. 16:08
 1/7 mindentudó99 ***** válasza:
Esetleg aprított fa.
2019. nov. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van elég sok bambuszom. Tavasszal levágom, nyáron össze fűrészelem és elég egy jó marékkal, persze két évet száradt fával tüzelek.
2019. nov. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fafűrészeléskor összegyűjtöm a forgácsot. 20 literes vödrökbe, száraz helyen tárolom, kap egy kis gázolajat, aztán papírba csomagolva teszem a kályhába.
2019. nov. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vécépapír gurigába van tömködve használt ilyen-olyan papír, ezek egy dobozban sorjáznak a szájukkal felfelé és elhasznált főzőolajjal meglocsolom.
2019. nov. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk 2 cserépkályha,és egy kandalló van. Évtizedek óta gázolajos kukoricacsutkával gyújtok be. Na nem úgy,hogy belemártom! Az pazarlás,és csöpöghet is.

Van egy literes kólásPET,a kupakra van fúrva egy lyuk,abból locsolok 2~3 csíkot a csutkára. A flakonra a rossz,kilyukadt zoknit ráhúzom,így ha esetleg csurog, beissza,nem csöppen le.

Ősztől tavaszig 5~6 liter elég,annyi meg "összejön" a melóhelyről.

2019. nov. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi akkor bevetem a gázolajat

igazából el akartam kerülni, de nem akarok már kínlódni

2019. nov. 15. 19:35
 7/7 anonim válasza:
Irodabol szerzek papirmegsemmisito gepbol kiszedett csikokat, ezt zsakba gyujtik nekem. Nekik hulladek, nekem kincs.
2019. nov. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!