Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha kibérlek egy raktárat, ott...

Ha kibérlek egy raktárat, ott is lakhatok?

Figyelt kérdés
Tiltja ezt valamilyen törvény?
2019. nov. 16. 13:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem tiltja, de egy raktárban nem feltétlenül van ablak és WC. Ha raktárbázison bérelsz, a tulajdonos tilthatja, társasházban a házirend tilthatja.
2019. nov. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerződésben ott lesz, hogy nem lakhatsz ott.
2019. nov. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

2.-nál a pont!


Irodák, boltok, raktárak, nagyobb járművek, ... bérleti szerződésénél külön pont, hogy nem szabad.

2019. nov. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
3: Cáfolni tudom, én bérlek tárolót, nincsen benne ilyen kitétel.
2019. nov. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

4.-nek.


Akkor elb@fták.


De hidd el, kivágnának onnan, ha látnák, hogy életvitelszerűen akarnál ott lenni.

2019. nov. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
Akár elb#szt#k, akár nem, a gondolat egy dolog, de a papírforma számít! És ha nincs benne a szerződésben, akkor legfeljebb csak úgy "vághatják ki" ki onnét, ha felbontják a szerződést! Viszont ha rendesen fizet, ahogy kell, és nem csinál kárt, akkor a bérbeadó helyében én biztos nem bontanám fel a szerződést csak ez miatt, h#lye lennék elesni a pénztől!
2019. nov. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

6.-nak.


Ha bérelek tőled egy lakást, de nincs benne a szerződésben, hogy nem tarthatok sertést, akkor lakhat 4 hízóm a nappaliban? Persze rendesen fizetem a havi bérletet!

2019. nov. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%
Raktárról volt szó, lakást ne keverjünk ide! Egy raktár pedig általában csupasz betonpadló, meg minden, nagyobb igénybevételre van tervezve, még sertések után is relatíve könnyű lenne kitakarítani, hát akkor egyszerű ottlakásnál mi a helyzet... kb. semmi! Károkozás alatt pendig konkrétan a szándékos rongálást értettem!
2019. nov. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerzodes nem tiltja, siman, de lakhely vagy tartozkodasi helykent nem tudod bejelenteni.
2019. nov. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%

Vagy egyszerűsítve:

- egy raktár nagyobb igénybevételre van tervezve, mint egy lakás

- az életvitelszerű ottlakás közel sem jár akkora mocsokkal, mint az állattartás

Szóval akkor eleve nem értem, hogy ha egy raktár nagyobb igénybevételre van tervezve, mint egy lakás, akkor a fő kérdés a gyakorlatban miért ekkora probléma???

2019. nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!