Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Irodában lakhatok átmenetileg?

Irodában lakhatok átmenetileg?

Figyelt kérdés
Egyedül maradtam egy nagy lakásban amit el akarok adni és átmenetileg beköltöznék a saját irodámba ami 15 m2-s, wc van, a mosdást, hajmosást meg tudom oldani lavorban. Szerintem max. 2-3 hónapról lenne szó, amíg eladom a lakást és veszek egy kisebbet. Ilyet lehet csinálni? Kapok lakcímkártyát az irodára?

2016. szept. 3. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha az mindig is egy iroda volt és úgy is van nyilvántartva akkor nem kaphatsz
2016. szept. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy mire lesz kiállítva a lakcímkártyád, akár hajléktalannak is lehetsz bejegyezve. Attól még a saját irodádban lakhatsz ahogy írtad.
2016. szept. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Az iroda a te tulajdonod, vagy bérled? Mert ha csak bérled, akkor lehet, hogy nem engedik, hogy lakjál benne. Ismerősöm is így járt, kirakták onnan.
2016. szept. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már írtam, hogy az iroda az enyém. Ha az irodára nem kapok lakcímkártyát vagy hajléktalannak vagyok bejegyezve, akkor mi történik ha pl. kórházba kell mennem és nem tudok lakcímkártyát adni? Pl. vérvételen is elkérték TAJ-t, személyit, lakcímkártyát.
2016. szept. 3. 18:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha eladod a lakást, a lakcímkártyát senki nem fogja elvenni.
2016. szept. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!