Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nagyobb mennyiségű hungarocell...

Nagyobb mennyiségű hungarocell hulladékkal mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Új lakást rendezünk be, minden háztartási gép, bútor stb új, így keletkezett egy mostanra fél szobát beborító hungarocellhulladék.

Mit lehet vele csinálni?

Hova vihetnénk, rakhatnánk?

(Lomtalanítást írták páran a témában, de az még majdnem 1 évig nem lesz.)


2019. nov. 18. 11:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a hungarocell sajnos nem szelektív, éppen ezért kérdezem. :)
2019. nov. 18. 13:17
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én egy közepes városban élek, és nálunk is van hulladékudvar. Ugyanúgy mennek a dolgok, mint ahogy a bp-i kolléga leírta.

Keress rá a guglival a lakhelyed nevével, vagy érdeklődj az illetékes szemétszállító cégnél, hogy nálatok mi a helyzet.

2019. nov. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Persze, google-vel próbálkoztam először, de csak a MÉH telepet dobja ki, meg a fővárosiakat.

Azt pedig továbbra se tudom, hogy adhatok-e le bármit, ha nem vagyok szerződve a céggel.

2019. nov. 20. 09:15
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Mint írtam, érdeklődj a szemétszállító cégnél, valamit mondani fognak. Telefonon vagy e-mailben. (A telefon gyorsabb és biztosabb.) Vagy akár személyesen is, ha nincs messze.
2019. nov. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 könnyűbeton válasza:

Kedves Látogatók, kérdezők!


A hungarocell hulladékot leadhatjátok, Bp. III. ker. Szőlőkert u. 9. sz alatt a Fővárosi Építők ipartelepén.

Telefonos egyeztetés szükséges: 06-30-183-3031

Csak tiszta hulladékot vesznek át, építési és csomagolási hulladékot egyaránt.


Üdv Mindenkinek Szép Napot!

2021. márc. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!