Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha bérlőként kötök biztosítást...

Ha bérlőként kötök biztosítást és leég a ház akkor miért csak a tulajnak fizetnek?

Figyelt kérdés
Ha én voltam szerződő de azt mondták nekem nem fizetik ki csak a tulajnak...
2019. nov. 20. 16:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, annak fizessenek aki a szerződést is kötötte..
2019. nov. 21. 06:42
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Most már én is kénytelen vagyok megkérdezni:


MIÉRT AKARSZ MÁS INGATLANÁRA BIZTOSÍTÁST KÖTNI???... ha nem rossz szándék vezérel?

2019. nov. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem kapsz semmit.
2019. nov. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Tulaj nem foglalkozik vele, a tető meg a szomszédok elég gázos de sanszos hogy kár következik be így.

De ha már én lakom benne és utánna is csak akkor lakhatok ha megvan csinálva így ezért kellene nekem a pénz.

Ha a tulaj kapja akkor Ő is költheti másra nemcsak a helyreállításra. Mint én is, költhetem akármire.

De ha már én kötöttem a szerződést akkor hagy költsem már én el..

2019. nov. 21. 15:45
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

A tetőhöz semmi közöd, a szomszédok ellen meg nem tudom milyen biztosítást akarsz kötni?

Ha nem tetszik az albi,

2019. nov. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

...elszállt!

Lehet másik albit keresni, nem pedig fondorkodni leégéssel, biztosítással!

Ne haragudj, de nagyon kilóg a lóláb!

2019. nov. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te nagyon fordítva ülsz a lovon. Ha te akármire elköltenéd a biztosítási pénzt akkor nagyon érdeked lenne az hogy leégjen az a ház. kötsz egy biztosítást más házára, feljúgytod aztán lépsz a biztosítási pénzzel. Aha...

Na ezért nem neked fizetnek, de ezt páran már leírták csak valahogy nem megy a szövegértelmezés sem...

2019. nov. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!