Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Télen több zoknit kéne fölvenn...

Télen több zoknit kéne fölvenni munkavédelmi cipő alá?

Figyelt kérdés
Ha álladóan hideg a láb?
2019. nov. 25. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Van amikor 3pár zokni van rajtam télen.
2019. nov. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Cipőbe,és nem alá .
2019. nov. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És bélelt cipő vagy béleletlen a jobb? A bélelt miatt nem szorul be a meleg,pára?
2019. nov. 25. 17:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván az a cél, hogy beleszoruljon a meleg, és ne engedje ki!

Télen ez van, egy bundás csizmában is izzadt és büdös lesz az ember lába nap végére, de ez az ára, hogy ne fázz.


Amúgy zombit olvastam. :)

2019. nov. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom,hogy baj ha beszorul a meleg például ha szorosabb egy cipő amiatt is fázhat,de lehet nem jól tudom.
2019. nov. 25. 18:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Vegyél thermo zoknit.
2019. nov. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Érdemes egy számmal nagyobbat venni, és egy parafa talpbetétet bele tenni, az jól szigetel. Ezen felül meleg zokni.
2019. nov. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lábadnak is mozogni a kell, így gyorsul a vérkeringés és melegebb a lábad. Ezért nem jó a szűk cipő, mert nem tudod mozgatni a lábfejedet
2019. nov. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Én úgy tudom,hogy baj ha beszorul a meleg például ha szorosabb egy cipő amiatt is fázhat"

Az egyik dolog, amit írtak is, hogy ha elszorítja a vérkeringést egy szűk cipő, attól fázhat. Vagy pedig ha megreked a pára és lecsapódik a hideg cipőn, vagy éppen a lehűlt zoknin, és nyirkos lesz.

Ezért is kell kicsit bővebb cipő, mert járás közben egy kicsit mozog benne fel-le a láb, és folyamatosan kidolgozza a cipő szárán a túlzottan párás levegőt. (Nem sok levegőre kell gondolni, de ennyi is elég.)

A bélelt cipő vásárlásakor figyelni kell arra, hogy a legtöbbnek csak a bokarésze bélelt jó vastagon. Az orr környéke meg, ahol legjobban kellene melegíteni, ott csak minimális anyag van benne. Vagyis, semmit nem ér. De a jó bélelt cipőt jó használni. Nekem nem szokott beleizzadni a lábam (ha nem vagyok meleg helyen vele), ellentétben a bélelt gumicsizmával, amiben szó szerint vizes lesz a lábam 3-4 óra hóban végzett munka után, annyira megreked és lecsapódik benne a pára.

2019. nov. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!