Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha veszek egy üres telket és...

Ha veszek egy üres telket és viszek be rá egy lakókocsit, abban élhetek?

Figyelt kérdés
2019. dec. 1. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Élhetsz.
2019. dec. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
legálisan? minden háborgatás nélkül? de az minek számít? gondolom nem lehet lakhelynek mondani hivatalosan
2019. dec. 1. 19:50
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Élhetsz, senki nem fog a saját magántulajdonodon álló saját lakókocsidban háborgatni, csak nem jelentkezhetsz be oda. Nem lehet hivatalos lakcímed az a telek.

(És amúgy nagyon hideg is lesz télen valószínűleg.)

2019. dec. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm
2019. dec. 1. 19:57
 5/11 A kérdező kommentje:
szerencsére még nem aktuális, csak a jövőre nézve mint szomorú opció lehetséges. egy kis értékű családi ház feléből nem veszel egy másikat. én pedig kölcsönt soha nem akarok felvenni
2019. dec. 1. 19:59
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek semmi köze ahhoz, hogy te hogyan élsz a saját ingatlanodon.

Azonban, ha rám hallgatsz, akkor olyan telket veszel, amin már áll egy -akármilyen rozoga- kis közműves(!) épület.

Akkor már van egy teljesen legális lakcímed, bevitt közművekkel.

2019. dec. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Van kunyhó telekáron, keresgélni kell. Párszázezer még személyi kölcsönből is okés lehet, főleg ha kell pár használt bútor meg eszköz.
2019. dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Én teljesen megértelek, én sem vettem fel soha kölcsönt, nem is fogok.

Semmim sincs, még egy ház fele sem, én is sokat gondolkodom ilyesmin, hogy mit csináljak, ha nagy gáz lesz.

Az előző válaszolóval értek egyet, egy akármi legyen a telken, bármilyen ház, amiből ki lehet indulni. Amibe egy kályhát be tudsz legalább vinni. Ha lehet, legyen villany, a többi nem olyan fontos.

Egy kis területű, akár rozoga házzal ellátott telek nem szokott jelentősen drágább lenni, mint egy hasonló, ház nélküli telek. De az nagyon sokat jelent, ha egy bármilyen épület áll rajta, amiben meghúzhatod magad...

2019. dec. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

Elhetsz benne de hivatalosan nem lehet az a lakcimed. Be kell jelentkezned valakihez es hivatalosan ott fogsz kapni, oda kapod a leveleid, stb.

A lakokocsi telen hideg lesz es ha valaki kifigyeli hogy te ott laksz akkor siman feltori mikor nem vagy "otthon" es visz amit tud.


Miert nem veszel fel lakashitelt?


Ha nem jon ossze a lakokocsis terved akkor hol fogsz lakni? Gondolom alberletbe kell menned ami egy kis varosban is 50-60 ezer forint havonta.

Mi lenne ha sajat kis hazad lenne es arra fizetned az 50-60 ezer forintot?

Fogd fel ugy hogy ez a lakhatas koltsege.

2019. dec. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

Amennyiből a telket és a lakókocsit vennéd (max 2millióig):

[link]

2019. dec. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!