Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mitől érezhetek magamon...

Mitől érezhetek magamon intenzív csatornaszagot miután visszatértem a kerti wc-ről?

Figyelt kérdés
odafigyeltem, nem produkáltam semmit félre, néha használom most is kiugrottam nem volt több pár percnél erre mégis érzem ezt a szagot magamon
2019. dec. 3. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd nyitva a budiajtót miközben végzed a dolgod, akkor nem lesz a ruhád, hajad büdös.
2019. dec. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel a szagot amit érzel, azok valójában apró kis molekulák amik megtapadnak a ruhádon, bőrödön.

A nyáron melóztam egy sertés telepen. Összesen 1 napot voltunk ott (gépészeti munkák) de a tömény disznószar szag úgy beivódott a bőrömbe, hogy még másnap is éreztem magamon. Melós ruha természetesen instant 90 fokon ment a mosógépbe.

Pedig 2x is letusoltam mikor hazaértem, mert a barátnőm nem volt hajlandó 2 méternél közelebb jönni hozzám :D

Durva lehet azoknak akik egy életen át ott dolgoznak, belőlük aztán áradhat a penetráns szar szag.

2019. dec. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A wc-t mindig azonnal le kell húzni, mert aki tovább üldögél a produktuma felett annak beszívódik a ruhájába a sz@rszag.

Ez akkor is így van, ha valaki nem érzi, vagy csak letagadja.

2019. dec. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!