Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gáz/villany/vízóra leolvasás...

Gáz/villany/vízóra leolvasás elmulasztása?

Figyelt kérdés

Mi történik, ha nem tudják leolvasni az óraállást, akkor az elözö évi átalányt kell fizetni vagy mi történik ilyenkor?


Kérek mindenkit, nem azzal foglalkozzon, miért nem lehet megoldani a leolvasást, nem ez a kérdés!



2019. dec. 21. 12:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
*amíg
2019. dec. 22. 20:33
 12/16 anonim ***** válasza:
51%
Számított fogyasztás lesz éves eloszlás alapján. Ha nincs más kérve, akkor az lesz a sacc.
2019. dec. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. dec. 23. 16:02
 14/16 anonim ***** válasza:
Azt én se tudom, meddig mennek el ezzel, ha nem tudnak leolvasni, én átálltam szakadozó diktálási fegyelemre, amikor sírtak, hogy olvasni akarnak, meg asszem be is engedtük valahogy. De ez nem évente egyetlen alkalom amúgy?
2019. dec. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"nekem a világ végén vagy egy kertem, 10 éve nem olvasták le a villanyórát, azóta általányt fizetek."


Tekintve, hogy évente 1x törvény szerint kötelező a mérőórákat olvasni, így tuti olvasták...

2019. dec. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nálunk Bp.-en pl. évente kétszer olvassák le a gázt.

Ez -mint tudjuk- nem csupán a számok leolvasása miatt történik, hogy több felvételt is készítenek az órákról.

2019. dec. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!