Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lakás részletfizetéssel...

Lakás részletfizetéssel Budapesten? Ilyen lehetőség van?

Figyelt kérdés

2020. jan. 9. 20:42
 1/7 anonim válasza:

pont ebben vagyok .. vagyis engem is érdekel a téma. eszméletlen drágák a lakások, utána néztem egy-kettő van , persze kell egy nagyobb összeg mint beugró , utána jöhet a részlet.

követem a kérdést ha nem gond.

2020. jan. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha megvan az önerő (vagy pótfedezet) akkor irány a bank!
2020. jan. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt hívják hitelnek. Ha van önerőd, beslattyogsz a bankba, a maradékra hitelt veszel fel, és részletben visszafizeted a banknak a hitelt.
2020. jan. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. Epp ez lett volna kerdes hogy hitel nelkul van e ilyen lehetoseg. Olvastam rola hogy lizing lakasoknak nevezik az ilyet csak nem tudom hogy ezek a valo eletben is megtalalhatoak e magyarorszagon.
2020. febr. 11. 01:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem ügyvéd nem ajánlotta.

Mert okés hogy megvan írva részletfizetésre,de a nevedre még nem kerül így ha a tulajdonosnak lesz valami végrahajtás az ingatlanon akkor viszik a házat te meg így hiába fizetted.

Pl. A csokkot se utalta ki az állam januárban mert a kedves eladó elfelejtette közölni, hogy közben lett egy végrehajtása. Állam meg ilyen házra nem utal ki, mi természetesen a végrehajtást nem fizetjük ki.

2020. febr. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lízing lakás csak a honvédelemnek van meg még vkinek... Szóval mezei embereknek sajnos esélytelen. Már körbejártuk mert ismim bankos.
2020. febr. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ki adná oda részletfizetéssel, ha kiadja albérletbe ugyanott van, csak az övé marad a lakás.

Ebben az eladónak mi lenne a jó?

2020. febr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!