Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » LÁNYOK, beköltöznétek?

LÁNYOK, beköltöznétek?

Figyelt kérdés

A KÉRDÉS ELMÉLETI ÉS NEM, MONDOM N E M ÁLLÁSHÍRDETÉS/HÍRDETÉS!!!


Új építésű házban, több szobás lakás, igényesen berendezve, gépesítve. Egyetemi városban. Saját garázshely és 0-24 porta.


3 másik lánnyal laknál együtt.


Lakbér/rezsi: 0 azaz NULLA forint!!!


Viszont a lakásban MINDENHOL kamerák és mikrofonok vannak és megy a kép külföldi fizetős oldalra.


2 szabály van:

- Kamerát/mikrofont rongálni, zavarni TILOS!

- BÁRMIKOR köteles vagy beengedni a szerelőket!


SEMMIT nem kell csinálnod!!!



Igen/nem?


Miért?



2019. jan. 6. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Soha a büdös életben nem :,D Számomra a magánélet szent és sérthetetlen. Még a fürdőszoba vagy mellekhelyiség használata közben sem vagyok hajlandó az ajtón keresztül hozzám beszélőknek válaszolni... Nemhogy még streameljem az életem minden percét.
2019. jan. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Szóval ilyen ValóVilág szerű?


Hát nem tudom. Gondolom ha fizetős oldalakra megy a videó, akkor tényleg MINDENHOL kamerák vannak, azaz a wcben, zuhanyzóban is. Annyi pénzt nekem nem tudnál fizetni, hogy vadidegen embereknek mutogassam magam meztelenül. Annál én többre tartom magam.


A "bármikor köteles vagy beengedni a szerelőket" rész meg nevetséges. Majd én eldöntöm, hogy mit mikor csinálok, ha annyira be akarnak jönni, beszéljék meg a tulajjal, ne nekem kelljen azért ugrálni.


Gondolom akkor probléma lenne az is, ha eljárnék iskolába/dolgozni, mert akkor nem nagyon lenne rólam felvétel...


Na meg képzelem, milyen hiteles és jogszerű szerződést kapnék egy ilyen lakásról. Nem szeretnék egyik napról a másikra utcára kerülni, csak mert nem vetkőztem eleget a kameráknak.


És hát igen, mit érne az egész magánélet nélkül? Nem lehetnék soha egyedül, nem beszélgethetnék soha nyugodtan senkivel, nem hívhatnám át a barátaimat, nem vihetném fel a pasimat...


Ennyi erővel a börtönbe is bevonulhatnék, ott is 0 forint a rezsi, van napi 3 étkezés, de legalább kamerák nem vesznek mindenhol.

2019. jan. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is...senki ne nézze ahogy wczek vagy fürdök.
2019. jan. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Dehogynem hirdetés. :)
2019. jan. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Be bizony:) de a szabadidőmet nem korlátozhatnád szóval ha csak aludni járnék haza akkor ez van.:)
2019. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
93%

Igen.

Leszámitva az "izgis" részeket (fürdés/wc) marha uncsi életet élek. Mostis mit látnának:a telefonom nyomkodom.

Amúgy a laptopot nyomkodom,tv-t nézek.

Egyébb hobbymnak hódolok. Ezek annyira nem izgis,privát dolgok,hogy szigoruan egyedül csináljam.

Nem biztos,hogy évekeig menne de pl:most mennék.

Fizu lenne?

2019. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem, hát a magánélet+szabadság hiányánál még hát na, más is jobb.
2019. jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
Szal pl az utcán éhenh-lni is jobb, mint szabadság nélkül, halottként élni, amikor figyelik az embert. Szóval a magánélet hiányánál még az éhh-lál is jobb.
2019. jan. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
*szóval , hogyha az embernek nincs magánélete, meg szabadsága, akkor ott már eleve nincs élet, csak ott nem nyugisan fekszik egy dobozban, hanem még videózzák is.
2019. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!