Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az Indesit gáztűzhelyünk...

Az Indesit gáztűzhelyünk sütőjének hőfokbeállítási gondjai vannak. Mi lehet a probléma és megtudom-e szerelő bevonása nélkül javítani?

Figyelt kérdés
Az Indesit tűzhelyünk sütője nem tartja meg a beállított hőfok értéket, hanem egy kis idő múlva alapjáratra állítja a lángot. Ha fentebb tekerem, akkor egy pár percig tartja a beállított értéket, azután újra elcsendesedik benne a láng!

#gáztűzhely #tűzhely #Indesit #hőfokszabályző
2020. jan. 11. 09:05
 1/3 anonim válasza:
Ha meg kell kérdezned, akkor nem. De gázüzemű berendezést értelmes ember amúgy sem áll neki maga javítgatni, ha nem ez a szakmája.
2020. jan. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A hőfokérzékelőt ki kell cseréltetned, amit csak szak-szervízben ( márka álltal kijelölt szakemberrel, mert csak neki vannak alkatrészei )tudsz elvégeztetni ! érdemes az ajtónyílást körbeszigetelő gumit is kicserélni, amit kezelni kell néha szilikonolajjal !
2020. jan. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Simán megcsináltam!

Ráadásul nem a gyári, méregdrága hőelemet vettem bele, ami úgy 9000 Ft lett volna, hanem a teljesen kompatibilis Karancs tűzhelyhez valót, ami 1000 Ft volt! A gázszerelő behúzott volna még vagy 10.000 Ft munkadíjjal, ráadásul a hőelemmel is, mivel tuti azt mondta volna, hogy ő gyári Indesit alkatrészt épített be, közben persze ő is a Karancsét tette volna bele! Tehát összegezve, spóroltam 18.000 Ft-ot!🙂

2021. jan. 23. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!