Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Láncfűrészekbe szabad-e...

Láncfűrészekbe szabad-e használni az E10 benzin?

Figyelt kérdés
2020. jan. 17. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha kihasználod belőle pár nap alatt akkor igen de ha el rákos hetekre hónapokra akkor semmiképpen
2020. jan. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rakod*
2020. jan. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amíg rendszeresen használod, addig lehet, de ha hosszabb időre leteszed, akkor használd ki belőle utolsó cseppig, vagy utolsó használatkor tegyél bele 100-as OMV benzint, vagy a benzinbe tegyél olyan adalékot, amitől megőrzi a minőségét, és járasd 10 percig adalékolt benzinnel. Én az összes kerti gépembe és motorkerékpáromba ilyen adalékot teszek utolsó használatkor:

[link]

2020. jan. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hisztéria vagy indokolt a rettegés az E10-től?

E10: Tényleg ettől hal meg az autód?


Rengeteg autóst aggaszt Magyarországon az E5-ös benzin leváltása az E10 üzemanyaggal. Pedig a legtöbb embernek nem kellene félnie a több bio etil-alkoholt tartalmazó benzintől.

2020. jan. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4!


Ki beszél itt autóról?

2020. jan. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez egy nyomi hiszti,9 éve dolgozok Németországban Ács-Tetőfedő szakmában,és első naptól kezdve a cég E-10 benzinnel és Bio olajokkal dolgoztat. 9éve használom ugyan azt a Stihl 210 típusú gépet,télen 3 hónap leállásunk van soha a büdös életbe még nem öntöttem vagy használtam ki fullra a benyát ,tavasszal 4 rántásra indul.Itthon Ms461,261 gépeim vannak egész évben állnak a téli leálláskor megyek maszekolni,és darabolom össze a tűzifámat ,a benzin szintén egész évben benne áll és soha nem teszek bele 100 as benzint tudatosan ugyanis abban brutálisan sok Benzol van ettől 100 oktán,aminek a kipárolgása SÚLYOSAN rák keltő!!!!! Na most akkor mi a fontosabb az egészség vagy a benzincső vagy a 3 ezer forintos membránszett?Ne felejtsd el ,hogy a 2T motor a benzin nagy részét kipufogja egyenesen az orrod elé ......Van olyan ismerősöm aki feszít az új Ms 500i gépével és nap mint nap zabálja az olcsó tescos nitrites szalámikat-ezen spórol... Az ilyen ember egy ballfax.
2020. febr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha van réz alkatrész a karbiban, akkpr azt megeszi, ha nincs, akkor semmi gond.
2020. febr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem a rezet eszi hanem az alumínium ötvözeteket és a gumit.100-as benzin is megromolhat 3 hónap után,vagy kijáratod vagy adalék de akkor már inkább olcsóbb benzin és adalék.Ráadásul a 100-as benzin jól kipucolja a tankot az üzemanyag rendszert és okozhat egy tömbön belüli dugulást mint pl nekem a Stihl 024-nél és kénytelen voltam venni egy új karbit.3X ment át az ultrahangos kezelésen de nem használt.Az új karbival inkább olcsó benzin+adalék párost használom eddig bevált.
2020. máj. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!