Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Technorgáz mika hiba?

Technorgáz mika hiba?

Figyelt kérdés
Vettem egy lakast majusban es most vagyok itt eloszor telen. Beuzemeles ota tobbszor volt vele gond most ahogy utanaolvastam sokan nem ajánlják,mert csak a gond van vsle. 48 nm lakas elso emeleti lakas, alattunk pince van illetve a haz bejarat. Milyen futesi rendszert ajanlotok ha úgy dontok lecserelem
2020. jan. 17. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mika ? 🙃😁🤪
2020. jan. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mkst megijedtem, hogy elirtam 😂
2020. jan. 18. 09:43
 3/12 anonim ***** válasza:

Baxi, hajdu, bosch, immergas kondenzációs kazánt.

De elötte keresnék egy másik szerelőt aki átnézi a kazánt.

2020. jan. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rakerestem a marka weboldalan, szomszed varosban van egy szerelo aki ezzel a markav foglalkozik. Hétfőn felhivom
2020. jan. 18. 12:53
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül lett pont egy Mika6 berakva,-ugyan is NINCS más megoldás társasházi lakásokba,csak a konvektor.


Nekem is az van,3,5 éves,még az őrlángos. Ha a rendszer a mikának megfelelően van kialakítva,és egy szerelő normálisan beállítja, ősztől tavaszig teszi a dolgát!


Amúgy mi a gondod vele?

2020. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszi most megnyugtattal. Eloszor ujra vizet kellett tolteni rendszerbe - bocsanat, nem ertek hozza igy lehet nem szakszerűen fogok fogalmazni - november ota most először.. Majd masnap megint leesett a nyomás...igy is futott rendesen mar majdnem nullanal volt a mero. Töltöttunk ra vizet. Termosztatot kellett cserelni mert a szerelo mondta h elavult. Nehezen tudtak beallitani, hogy ugy kapcsoljon be ahogy kell. Sikerult de másfél nap mulva furcsan kapcsolódott be. 19 fok volt elvileg a szobaban de ha feljebb tekertem nem kapcsolt be azonnal. Aztan tegnap elaludt az orlang. Kikapcsolt nekem ejszakara. A masik mutato (vizho?) felnebt 80 fokra is, a szerelo szerint az nem túl jó. Most megyjo ido van bent. Jövő heten jon egy masik szerelo.
2020. jan. 18. 22:25
 7/12 anonim ***** válasza:

Csak szerződött Technogáz szerelőt keress! Azokból is a fele kb. semmit nem ér!

Ha végképp nem boldogulsz,meg kell keresni a Kerekeséket (Inárcsiak),-na Ők biztos megcsinálják,és jó lesz.

Ha a jövő heti szerelő is ilyen termosztátos,stb. marhasággal fáraszt,írj. Régi a termosztát-haha,a legelső Mika 2013~14-s...

Melyik településen laksz?

2020. jan. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem digitális termosztát volt. Többen mondtak mar, hogy elavult. Most digitalis van. Gyöngyösi vagyok, legkozelebb Hatvanban találtam olyan szerelot aki ezzel a markaval foglalkozik, a marka weboldalan volt a listán.
2020. jan. 19. 17:30
 9/12 A kérdező kommentje:
Tegnap valami fordulatszam beallitast emlegetett a regi szerelo, hogy az szukseges.
2020. jan. 19. 17:32
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen a szivattyú oldalán van egy kis pöcök,3 "sebességes" a keringető szivattyú.

Attól függ,mekkora a rendszered... a középső fokozaton általában jó,ha kevés a radiátor,akkor esetleg a legkisebb.

Attól még nem alszik el,és nem megy fel 80 fokra sem.

Mondom,"igazi" Techno-s szerelő!!!

2020. jan. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!