Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A piros milyen lenne mint...

A piros milyen lenne mint szobaszín?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Gondolkodom, hogy milyen színű legyen a szobám és jelenleg a piros mellett állok, hogy milyen fajta piros ne kérdezzétek, mert én se tudom még csak azt, hogy piros. Mondjuk pipacs piros. Csak páran mondták, hogy az eléggé rikító szín lenne hálószobának. Folyton rá szegeződne a szemem, meg nyugtalanító lenne. Pedig nem érzékelném annak. Voltam olyan szobában már ahol eléggé piros volt a fal és nem éreztem magam rosszul, sőt nem is meredt rá a szemem. Piros és a lila szín között is gondolkodok. Piros, Lila, vagy Sárga. Még ezek a színek jöhetnek szóba, szerintetek? 22l

2020. jan. 24. 00:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10

Egyik barátnőmnek ilyen "jeges kék" a ház egy része, hozzá passzoló bútorokkal. Gyönyörűen néz ki, de nekem túl fagyos. :)

Mi a homokszínre voksoltunk inkább az otthonunkban.

2020. jan. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) A korall-lazac-sushi színről mit gondoltok? Katalógusban láttam, nagyon bejön és világos is :D.
2020. jan. 25. 01:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!