Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerezhető valahonnan ilyen...

Szerezhető valahonnan ilyen bútorlap?

Figyelt kérdés

Ikea fürdőszoba bútoraink vannak. Szükség lenne egy egyedi elemre, amit megcsináltatnék asztalossal, de valamilyen speciális matt, kicsit érdes felülete van, nem illik igazán hozzá sem a sima, sem a fényes fehér bútorlap.

Lehet esetleg valahonnan ilyen speciális bevonatú bútorlapot szerezni, hogy egyformák legyenek? Fogantyút lehet, ugyanolyan lábat is, így igazából csak a felület számítana, mert egymás mellett nagyon elütnének.



#IKEA #bútorlap #Lillangen
2020. jan. 27. 11:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem az IKEA vevőszolgálatával próbáld megbeszélni, hogy kapj egy olyan plusz elemet mint amilyen már van.

Nekem egy szekrényajtót sikerült így vennem, mert a mi hibánkból vizet kapott és felpúposodott.

Bevittem az ajtót - mert a nevét, számát már nem tudtam - és berendelték nekem.

2020. jan. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!