Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mekkora a panellakások alatti...

Mekkora a panellakások alatti garázsok méretei?

Figyelt kérdés

2020. febr. 11. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Panelházakhoz nem építetek garázst.

Akkoriban várólista volt az autókra, alig volt autó, a lakótelepekre be sem mentek.

Az utcán volt hozzájuk parkoló, elég tágas hellyel.

Ezek ma is megvannak.

Itt rá tudsz közelíteni.

Pl. IX. ker. József Attila lakótelep, VIII. ker. Losonci tér - Szigony utcai, Práter utcai parkolók, III. Békásmegyer, IV. Káposztásmegyer.

[link]

2020. febr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amit az első ír nettó hülyeség! Burokban él!


[link]


Változó, a panelekhez igazodik a mérete 3,00-3,60(-4,20)

2020. febr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
2: Ez hol van? Az életben nem láttam ilyet egyik budapesti lakótelepen sem.
2020. febr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%

2: Különben az, hogy van egy lakótelep, ahol minden 60 lakásra van egyetlen garázs, az nem teszi nettó hülyeséggé, amit írtam, sem burokban élővé nem tesz az, hogy nem láttam még pont azt az utcát, amit befotóztál.

Kicsit gondolkodjál, mielőtt kinyitod a szád!

2020. febr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat!

(igazad van, nem kellett volna személyeskedni)

De az, hogy Pesten nincs ilyen, még nem jelenti azt, hogy nincs (ezért írtam a "burkot", de már bánom)


Szolnokon van. Széchenyi ltp.

Van ilyen Veszprémben, Debrecenben, Miskolcon és Budapesten is

- Orsika tér (Centenáriumi ltp.)

- Aquincum ltp.



A kevés garázs/parkoló marha nagy probléma)

Amikor épült akkor lépcsőházanként volt 10 autó most meg szintenként van annyi. Konkrétan már a fákon, falakon is autók állnak.

Az esetleges kiadó garázsokért vér folyik.

2020. febr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én például Kaposváron nőttem fel, és ott bizony a négyemeletes lakótelepek alatt végig hosszan garázsok voltak, jellemzően 6 db a 15-20 lakáshoz, mindig ment a harc értük. Nekünk is volt, 18 négyzetméter, hogy hányszor hányas azt már nem tudom, de kényelmesen befért az Astra, a szembe falon beépített szekrény, egyik oldalon apukámnak volt egy hosszú munkapad, másik oldalon a bicajokat tartottuk, szóval nem volt annyira nagyon kicsi :)
2020. febr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!