Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata az...

Van valakinek tapasztalata az aquapol eljárásról? Nedvesedik, penészesedik, a kivülről szigetelt vályog házunk.

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel szigeteltétek le a vályog házatokat ?
2010. júl. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Van.

Régi téglaház, tégla alappal, 1,5 m magasan vizesedett a fal, dobta le a vakolatot (ez még az a régi, műa. vakolat volt).

Felrakattuk az aquapolt, következő évre kiszáradt a fal. Azóta felújítottunk mindent, lélegző vakolattal, mert mást emellé nem szabad használni és a falaknak évek óta semmi baja.

Szóval nekünk bevált.

2010. júl. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az aquapol konkrétan egy csalás.

Ne költs ilyenre.

itt van a "működési elv" :

[link]


Szerintem mielőtt szóba állsz a kuruzslókkal, keress olyat aki alóban tapasztalt a témában.

pl:

[link]

[link]

[link]

de még találsz a neten.

2010. júl. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

tegnap 07:53 vagyok


Utolsótól kérdezném: mire alapozod hogy csalás?

Azért kérdem, mert nekünk működik, valóban száraz a fal, akkor mi ebben a csalás?

Csak nem értem.

2010. júl. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt érdemes végigolvasni, mielőtt pénzt ad érte valaki.



Az előzővagyok, én még nem hallottam gravomágneses sugárzásról:)Lehet, hogy a műanyag festék eltávolítása a padlószint alá süllyeztette a vizes szintet, vagy csak elkezdtétek fűteni ezt a szobát, vagy csak gyakraban szellőztettek stb.stb.

A vizes falaknak is vannak fokozataik, a vizesedést, vagy a penészedést nem feltétlenül az alulról jövő víz okozza, simán lehet páralecsapódás, ami a szellőztetéssel, vagy a szellőző festék felkenésével jelentősen javítható.

2010. júl. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A műa.festék fent volt még, amikor feltettük a ketyerét, következő éven szedtük le. De akkor már száraz volt a fal.

Bent is, kint is látható volt, hogy meddig vizes. Rémlik, hogy +1 év volt, mire az új vakolat felkerült.

Fűteni addig is fűtöttünk, hiszen laktunk a házban.

Na mindegy, nekünk bevált, és előtte minden irányból körbejártuk a dolgot, szóval én csak azt mondhatom, hogy nem csalódtunk.

Köszi az infot, szép napot!

2010. júl. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az aquapol működése nem létező fizikai jelenségekre épül. Csalás az egész.
2012. jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!