Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szén kandallóba?

Szén kandallóba?

Figyelt kérdés
Lehet szenet rakni egy kandallóba? Milyet érdemes?
2020. febr. 18. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ha lehet belerakni, akkor lehet, ha nem, akkor nem


használati útmutató...

2020. febr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

A kandalló az, ami az amerikai filmekben van, s azon mászik be a Télapó.


Gondolom, neked kályhád van. Abba tehetsz szenet. Jobb minőségű barnaszenet. Fentről gyújtsd meg!

2020. febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenre gondol

[link]


Használati útmutató szerint azt hiszem nem lehet szenet tenni bele,de én raktam nem láttam különösebb problémát de ritkán tettem rá szenet. Inkább akkor ha bágyadt voltam és esélyes volt hogy elalszok vagy elszaladok boltba.

2020. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Túl magas kalóriájú tüzelőanyag magas égési hőmérséklete idő előtti tönkremenetelt okoz. Kiégnek, kiöregszenek egyes anyagok. Azért van megadva a tüzelő anyag fajtája.
2020. febr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez egy cserépkályhaszerű kandalló, betétes.
2020. febr. 18. 21:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani. Anyag, anyagvastagság, bélelés függő. A termék adatlapja az alap.

Régen a külföldi igen jó minőségű barna , illetve fekete széntől szétégtek a lemez vegyeskazánok, mikor csak azt használták benne. keverni kellett volna a sokkal gyengébb hazaival. Az öntvény kazánok már bírták, akár a koksszal való tüzelést is.

2020. febr. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Be lehet tenni, de csak óvatosan adagold, mert könnyen túlhevülhet a kályha, illetve számíts rá hogy szúrós kénes szag lesz a szobában a széntől.
2020. febr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehetőleg fekete szenet vegyél. Az a legkevésbé büdös: brikett, dió.

A barna már eléggé szagos, a lignit borzalmasan büdös. Azt tényleg csak akkor ha utálod a környéken élőket. Lehet lesznek bedobott fecnik :)

2020. febr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!