Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Költözés előtt hogyan kell...

Költözés előtt hogyan kell előkészíteni a holmikat? Dobozba minden apróbb dolgot, pl. könyveket?

Figyelt kérdés
Még nem költöztem, most lesz aktuális. Sok könyv van, ezekhez annyi dobozt kell szerezni, amennyibe mind belefér? Egyéb dolgok, pl. tisztítószerek is dobozokba kell, hogy menjenek, hogy könnyen lehessen mindent a teherautóra felpakolni? És a tányérok, evőeszközök?
2020. febr. 24. 01:52
 1/3 subrette ***** válasza:
Jó ha bedobozolod. Jelöld meg, melyik dobozban mi van, vagy melyik helyiségbe megy. Dobozokat sok üzletben ingyen tudsz szerezni, mert csak kidobnák. Ragasztószalaggal érdemes leragasztani, alul is, hogy ne nyíljon ki pakolás közben.
2020. febr. 24. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Törékeny dolgok közé kitöltőanyag. Lehet az újságpapír, vagy bármi ami megvédi az egymáshoz ütődéstől.

A teherkocsi ha belemegy egy kátyúba, és a tányérok poharak nincsenek védve az egymáshoz ütődéstől, akkor ott bizony lesz mit a kukába dobni kicsomagolásnál.

Dobozt vagy veszel, általában 400ft körül szokott lenni a barkácsáruházakban ez a "költöztető" doboz, vagy kérsz nagyobb boltokban.

Mondjuk ez a kéregetés nekem eddig nem jött be, általában leszarják az embert ha odamész mondjuk egy Spar-ba és mondod hogy szeretnél költözés miatt kikukázni kartondobozokat.

Vagy elhajtanak alapból, vagy időhiányra hivatkozva szintén elhajtanak.

Viszont egy próbát megér.

Lényeg hogy minden normálisan legyen becsomagolva/előkészítve, hogy a cipekedés közben már csak a pakolásra kellejen koncentrálni, ne a szétmálló, szétszakadó dobozokkal kelljen szarakodni.

A többit meg már leírta az #1.

2020. febr. 24. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%

Nekem eddig mindig szívesen adtak dobozokat áruházakban, még gyűjtötték is, ha kértem. Legjobb a banános doboz, de kellhetnek kisebbek is. Ezen kívül nagy méretű, erős zsákok az ágyneműknek, ruháknak, függönyöknek, törölközőknek, stb. Ezeknél jó, ha átlátszó, de ha fekete, felcimkézheted.

A könyveket inkább több kisebb dobozba pakold, mert nagyon nehezek.

2020. febr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!