Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi ez a csujogatás esténként?

Mi ez a csujogatás esténként?

Figyelt kérdés
Pénteken vettem észre, hogy este csujogatna, füttyögetnek, sípot fújnak, néha kióbégatnak, zajonganak az emberek. Sőt egy-egy petárda is megszólal. Először azt hittem, hogy valami focimeccs közvetítés van a tv-ben és azért csinálják. Bár a mostani helyzetben furcsálltam kicsit. De végül nem foglalkoztam vele különösebben. Ma este megint ugyan ez a műsor. Mi a fene lehet ez? Pár, 5-6 percig csinálják, aztán mintha mi sem történt volna, megint nagy csend lesz. És ez már rendszeres.
2020. márc. 29. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvasol híreket? Az egészségügyi dolgozókat ünneplik (meg persze el akarják foglalni valamivel magukat, meg ez is valami közösségi élmény, amiből most kevés van). Nyugodtan vegyél részt benne, ha jól esne neked is. Ha meg nem a te stílusod, remélem nem zavar az a pár perc zaj.
2020. márc. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:O De rémlik hogy láttam erről valamit a tv-ben. De ezt hittem, hogy ez csak Budapesten a nagyobb lakótelepeken szokás. Vagyis a tv-ben így mutatták.

De igazad lehet, valószínűleg nálunk is ez lehetett. Én vidéki vársoban lakom, annak is szélén családi házas övezetben. Úgy látszik ez itt is gyorsan szokás lett, csak elsőre nekem valahogy nem ugrott be a miértje.

Köszönöm.

2020. márc. 29. 20:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs (még) ilyen amúgy (Budapest külső kerülete, kertes övezet, de panelházak is vannak a közelben).
2020. márc. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nálunk is ilyesmi. Családi házak vannak, de az út túl oldalán elég szellősen parkos környezetben 3 emeletes tégla társasházak vannak. Főleg ezekben a házakban csinálják. De még több száz méterről is hallani.
2020. márc. 30. 18:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Mostanában eléggé leszoktak erről az emberek felénk. Valahogy ráuntak.
2020. máj. 11. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!